neviem čo, ako

Príspevok v téme: neviem čo, ako
filip226

S priatelkou sme spolu asi 9 mesiacou, ona je na mna naviazana a miluje ma(aspon myslim) ale ja uz bohuzial necitim to co v minulosti:( nedokážem sa k nej dlho pekne spávaŤ vždy prestanem komunikovať a podobne. Chcel by som to zmeniť ale proste to nejde, mám pocit akoby som nebol slobodný. Najračej by som bol keby ma opustila ona sama, to by bolo najlepsie. Lebo ja jej nechcem ublizit, ale na druhej strane takto jej ublizujem ajtak a navise ani ja sa necítim dobre. poraďte

rada

ty si ale slaboch... mna taketo zbabelstvo vie nahnevat. Radsej nech mi ona da kopacky, ja jej nechcem ublizit??? Ublizis jej tak ci tak. Tahas ju za nos a to vobec nie je od nej pekne. Bud k nej uprimny a skonci to cim skor.

jedna23

ahoj filip. to akoby som ten príspevok písala ja!
mám to teraz tak isto..tiež som cez 9mesiacov s priateľom..ale už ho neľúbim.. on je do mňa moc zamilovaný, stále mi hovorí, že sa na mňa teší, že mu chýbam..a ja mu to nedokážem už povedať.. je ale neuveriteľne dobrý, sympatický, skvelý v posteli..ale nič to so mnou už nerobí. vadí mi už pomaly aj to, ako sa oblieka..ale je tu veľa prekážok, prečo musím ešte počkať.. i sa bojím, že lepšieho nestretnem..ale zase musí tam byť láska, či nie? problém je aj v tom, že ja som nikdy nikoho neopustila.. neviem ako na to..:( bude to dosť bolieť aj mňa, povedať niekomu niečo také..

jajka001_

denz kluud
filip ked ju nelubis to sa proste stava, rozidete sa a stretnete niekoho s kym budete stastni, nestracajte cas trapenim sa navzajom

lDenzl

Vies co???
Tu pisu ze len kazdemu nadavam tak teraz to urobim.
Si debko??? Naco trapis seba aj ju???Aky to ma zmysel???
To chces dokedy byt taky magor??? Naveky???