Hrča pri pošve

iwik

chod radsej na vysetrenie...niekedy to zmizne samo..ta cysta sama praskne a wytecie troska krwi alebo hnisu..ale wacsinou sa ta to znowa zapali..a zacne ta to boliet az tam vytwori welka hrcka..ako tenisowa lopticka priklad..pretoze sa tam wytwori plno hnisu a kwri a cysta nebude moct sama prasknut..sa to bude zwacsowat a pri chodzi to hrozne boli..chod cim skor nech mas zakrok cim sko za sebou...btw...dobre na bolest su sedawe kupele w horucej wode...niekedy sa to tam moze uwolnit aj pomocou toho alebo aspon zmierni bolest. :)

dobra vila

Jaaj, a ja tam hladam hrcku vnutri v otvore :D. inac, toto je este slaby odvar barholinky, ja som videla take obrazky, ze sila :-///.
Kurnik, byt babou je fakt na trt...kolko problemov mozeme mat, och.

Denz - pre teba by som navrhla inu stranku, trdlo :DD

dobra vila

A kde je na tom obrazku hrcka, nic nevidim :-O, iba vaginu :D.
Hej, zapalena zlaza boli priiiserne, to nemas, takze sa nestrachuj. Objednaj sa k lekarovi, on ti poradi. Inac kedysi som mala hrcku v posve aj ja, ale troska hlbsie, dala sa nahmata a nic to nebolo... teraz uz ani neviem, ci nezmizla, proste bola uplne neskodna a nebolestiva, tiez som toho casu sa na to pytala na gynde... Predpokladam, dufam, ze budes rovnaky pripad :)