Partner vydrzi malo pri sexe

Príspevok v téme: Partner vydrzi malo pri sexe
marianka123

Ahojte všetci! Mám veľký problém s mojím priateľom. Veľmi ho milujem, sme spolu pol roka a pred mesiacom sme začali so sexom. Ja som už pred tým mala sex, ale priateľ nie. Ja mám 19 rokov a priateľ 23. Veľmi ma to trápi, pretože si neužijem, aj keď sa veľmi snaží ale... viete mi poradiť, či sa s tým dá niečo robiť? Čo by pomohlo môjmu priateľovi? Má navštíviť odborníka? Alebo existuje nejaká poloha? Durex preforma sme skúšali, ale bolo to zbytočné, nepomohli nám. Som z toho už zúfalá :(

Major

Tak ja som tiez celkom skoro hotovy ale zalezi ci je sex kazdy den alebo raz za tyzden. Istota je pred sexom si urobit dobre rukov a potom skocit na to. nejaka pauza medzi tym bodne individualna od kazdeho. Alebo v hlave vypnut vzrusenie a sustredit sa len na uspokojenie partnerky to sa da natrenovat. Skusajte...:D

lackylo

Ja by som mu vyskusala dat nieco na povzbudenie www.sexelixir.sk , sexelixir.sk alebo vigrx.sk
U mojha chlapa to zabralo, bol po tom divokejsi a vasnivejsi

Pedrinko

ja sa tiež zvyknem rychlo spraviť ... a na druhy krat ked si dam aspon 5 minutovu pauzu tak potom mam problem sa spraviť :D to znamena že najprv seba a potom čaju ::) je pravda že uprednostnujem skor oral :)

karol

Musi si pravidelne davat SAVO na svoj ud. Po case mu trosku zosvetleje ale bude menej citlivejsi a potom vydrzi aj 10 minut aj pol hodku. Handrickov natierat savo. na uzdicku