Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Velke pysky inak!

Príspevok v téme: Velke pysky inak!
vkoncoch

Dobry vecer.rada by som zaspala,ale nemozem.vadi mi v tom moj vytrcajuci "maly" pysk.je uplne osuchany,vysuseny a pri dotyku trochu boli.snazim sa ho skryt pod velke pysky,ale nejde to.je to strasne.som zufala,kazdy den si predstavujem ake by bolo nemat ho.nepoznate nieco na zmensenie,bez operacie?asi hlupa otazka.vie mi niekto nejak pomoct?na plastiku ist nemozem.mozem si ho aspon natriet nejakym kremikom?dakujem a prosim iba rozumne odpovede,myslim to vazne.

mswr

Canesten urcite nie je vhodny na "premastovanie", ale len na liecbu mykozy. Ak potrebujete krem na intimne miesta, kupte si krem Saforelle.

Mirka83

Natrieť si to môžeš Canestenom, kúpiš to v lekárni za pár eur. Ja to používam, lebo mám tam dole niekedy suchú pokožku a je to aj proti mykóze. A zmenšiť sa to žiaľ dá len operáciou. Natieraj si to pravidelne, aby si to nemala suché, lebo sa ti to určite šúcha o nohavičky a nohavice a môžu ti vznikať ranky, otlačí sa to a bolí...

hanka555

ach ludia ved ju pochopte...aj mna to trapi...tiez mi len jeden vytrca...nechapem preco len jeden :( chcela by som ho mat taky isty ako ten druhy...pretoze mi to robi take mensie problemy...napriklad tiez ma to boli...pri sedeni pri chodzi :( proste dost to zavadzia...a vobec sa mi to nepaci...ja neviem cim si to mozes natriet...fakt netusim...nejakym kremom proste...ja mam doma taku masticku z oriflame ze hojivy zazrak...to si davam ked ma nieco boli...ale neviem ci sa to moze dat aj tam dole...drzim palce...

Vkoncoch

som uplne normalna dospela baba.a ano je to moj problem!je mi trapne chodit s tym k doktorovi,chcela som sa najskor opytat tu.pokial to niekto nema ako ja,tak to nepochopi(nejde o nejaky vzhlad alebo co,ja pocitujem bolest!)a uz urcite nie ziadny chlap...ale taki tu potom nemusia pisat sprostosti!dakujem ak ma niekto chape

neskutočné

koľko máš prosím ťa rokov, keď jediný tvoj problém, čo ťa trápi je, ako skryť malý pysk pod veľký? a krémikom si ho natri najlepšie lubrikačným, uvidíš či to pomôže...bože deti