skade čerpať bielkoviny

Príspevok v téme: skade čerpať bielkoviny
pololoso

kolko denne by sme mali zjesť bielkovin? ked mam problem z mliečnymi vyrobkami a nejem maso..tak zkade? a ked chcem cvičiť ... je potrebne dvojnasobk svojej vahy prijať. čiže mam 65kg to znamena 130g denne by som mal prijať..ale neda sa to .. pri najhoršom aby som nechudol este viac tak aspon tych 100g...takto sa to neda...ledva mam 65 kg chcem sa zdravo stravovať a ani za boha pribrať

hydro

Predám Bio kultúru na domácu výrobu hydro proteínu.

Zmesná Bio kultúra (špeciálna zmes kultúr baktérií) produkuje enzýmy ktoré konvertujú mliečne proteíny na peptidy a voľné aminokyseliny. Di- a tri-peptidy sú pre telo najlepšie a najrýchlejšie vstrebateľné .
Za deň si takto vyrobíme dva litre tak kvalitnej zmesi di- a tri-peptidov a voľných aminokyselín v tak kvalitnej podobe a s najvyššou možnosťou využitia pre telo, akú na trhu komerčných výživových doplnkov nie je možné kúpiť.
Vhodné najmä pre extrémne štíhlych a ťažko priberajúcich cvičencov a pre začínajúcich cvičencov, ktorí chcú rýchlo zvýšiť svoju hmotnosť.
Prírastok na hmotnosti 1kg za týždeň (merané na skupine rekreačných a kondičných cvičencov – po 15 týždňoch prírastok na hmotnosti min. 15kg). Najrýchlejší a najúčinnejší výživový doplnok v oblasti účinného budovania svalovej hmoty. Výsledky až o 420 % lepšie ako dostupné komerčné aminokyseliny a proteínové doplnky
Denné náklady na výrobu sú 1,- € ak rátame cenu mlieka z mliečneho automatu. Keďže Bio kultúra je „živý organizmus“, teda nám rastie a množí sa sama, nie je potrebné ju viac kupovať. Pri správnej starostlivosti nám vydrží neobmedzene dlho.
Ak ste doteraz mali problémy s trávením mlieka, mliečnych výrobkov, gainerov, proteínov, s týmto produktom ich mať nebudete.
Balenie obsahuje :
a) 1 dávku Bio kultúry + štartovacie enzýmy (balené v plastovom obale)
b) návod na prípravu samotného nápoja

hydroprotein@gmail.com
037 6338121

kevyn

Vajcia... ale ked nejes maso a mliecne vyrobky,tak to je bieda.. este syry,tvarohy..alebo si kup protein.Mal by si prijat 1.5g bielkovin na tvoju vahu.

coloman

pololoso - Ty si uplna katastrofa!
z mliečnymi vyrobkami mas problem a maso nejes. V ziadnom pripade nemozes dostat 130 gramov proteinu denne z inej stravy.

wonderbra

vela bielkovin obsahujú aj ovsené vlky ( na pribratie najlepsie jest vecer) a mak. a to maso urcite, morcacie, kuracie, hovadzie. a vajicka, tie sa daju urobit na x sposobov

0vecka

2 pololoso neviem aku mas vysku takze netusim aka smiesna ta vaha je :) ale ak len teraz zacinas cize cvicis tak menej ako rok tak sa na stravu vykasli proste hlavne poriadne cvic a tiez necvic vela to je asi najcastejsia chyba....