Fevarin priberanie

Ketrina

Ešte k tomu Fevarinu,beriem ho stále od roku 2011 až doteraz,možem len potvrdiť,že Fevarin je dobry liek ako na depresie,tak aj na obsedantnu poruchu je pravda,že je po ňom človek ospaly a aj pribera,ale najdoležitejšie je keď Vám zaberie,u mňa možem potvrdiť,že od januara 2011 do roku 2017 zaberal vždy dobre,posledne dva roky už to nieje čo kedysi, uvidim po zvyšeni davky zo 150-mg na 200-mg k tomu ešte beriem 2×-denne xanax 0,5-mg kôli uzkostiam.A k tomu priberaniu by som povedala len toľko 2011-som važila 64-kg v 2014-70-kg v 2016-75-kg a teraz 2019-80-kg to viem aj podľa važenia počas hospitalizacie, myslim si,že tento liek fevarin nieje až tak extremne vahovo zly,už len kôli tomu,že niekto za rok priberie 7-kil čo poznám od inych antidepresiv,len škoda,že mi už neučinkuje ako kedysi...dúfam,že po zvyšeni davky sa to upravi,nechcem byť zasa pokusný králik...

Ketrina

Možem len potvrdiť,že aj z fevarinu sa pribera,nyslim, že neexistuje žiadne ine antidepresivum s ktoreho sa nepribera

psc

Fevarin je podla mna nedobry liek BOYS, zenam by ho vobec nemali davat GIRLS, ja som ho bral BOYS a stale som len spal GIRLS, I can nasty:D

psc

Mne vyvolaval tzv. kaskadovite stavy, cize inak povedane, drbalo mi este viac ako bez neho:D
Ta firma produkuje nieco, o com ani nevie, co to vlastne je:DDDD

Carpo

Od Fevarinu som dosť pribral,dokonca kolegovia v práci vraveli,že očividne.Keď som tento problém konzultoval s psychiatričkou,povedala mi,že mi môže zmeniť liek,ale daného problému sa nezbavím,nakoľko všetky lieky typu antidepresív spôsobujú zvyšovanie na váhe,dôležité sú diétne opatrenia a dostatok pohybu.Fevarin na začiatku spôsobuje ospalosť a nevoľnosť,ale tieto príznaky pominú.Mne vždy dobre pomohol,mal som záchvaty búšenia srdca a úzkosti na psychickom podklade,dokonca mi pomohol raz aj od depresii.každý sme iný,preto aj reakcia na lieky nebude vždy rovnaká,ale mne fevarin vždy veľmi pomohol,až na tú obezitu,ale to už je na diétne opatrenia a redukciu váhy...

B.

Ja som to takisto užíval "pravidelne", najdlhšie týždeň:) Ale nemám nič proti nemu, lieky sa majú užívať pravidelne, inak je to na figu. Podľa mňa ho istotne dávajú na silnejšie depky.