Biorelax Žilina

Príspevok v téme: Biorelax Žilina
sade8

Chcela by som vedieť, aké máte skúsenosti, ak chodíte na biorezonančné vyšetrenie do Biorelaxu v žiline, aj ja o tom uvažujem, a chcem sa spýtať či sa to oplatí, aký je tam prístup, a či to pomôže. (P.S. - chcem aby napísali tí, čo išli na vyšetrenie s nejakým zdravotným problémom, ale nie na odvykaciu kúru od fajčenia).
Ďakujem všetkým, za informácie.

kniknak

Zdravim!
Tak at ctu klady bo zapory ja nemam moc na vyber,mamka ma rakovinu a 3 tim rokem sni bojuje a prohrava,nesnasim ten farmaceuticky prumysl,vic ji jen uskodil nez pomohl.
Biorelax mam na doporuceni,pokud mate nekdo neco nebo vite o necem klidne me napiste.Diky...
kniknak@seznam.cz

uuuu

MFbb, ty si asi na takej urovni, na ake je tvoj komentar :D priestory spinave?? maju vlastnu upratovacku ktora sa stara oto aby to tam bolo ciste. je evidentne ze si nic nepochopila, urcite ti tam nikto nehovoril ze mas hladovat, ale len vynechat zo stravy urcite veci ktore telu aktualne neprospievaju(aj to len na mesiac). a to ze si mala zlu naladu je evidentne pretoze ta asi trapi nejaky koplex, mozno zivotny neuspech, tazko povedat co no urcite to strava nebola. ja som klientom uz roky, a som nadmieru spokojny. za tych par krat co som bol v biorelaxe som tam postretal mnozstvo ludi, ktorym klas. medicina nevedela pomoct, no tzv veterinar (myslim ze velmi vzdelany co sa tyka liecby) im pomohol. tak ocom sa tu bavis vlastne? kludne chod a zer co chces, napraskaj sa antibiotikami a bude ti dobre :D

kabel

MFbb, ja nechapem, co sa cudujes :-D vsak ide o ciste sarlatanstvo a-mimochodom-v Biorelaxe majitelia choroby svojich rodinnych prislusnikov nevyriesili, ostali pri zatracovanej "konvencnej" medicine :-DDD co k tomu dodat, ze?

MFbb

Dobry den

ja som bola na vysetreni asi pred mesiacom a pravdu povediac, bola som zhrozena. Predovsetkym, z pristupu lekara, ktory neprejavil vobec ziadnu uctu voci pacientovi, ba naopak budil velmi arogantny dojem. Pocas "vysetrienia" vybavoval telefony, pomedzi nam vtrhaval do miestnosti akysi kolega (bez zaklopania) a ja som sa citila, ze som tam bola navyse a stihol sa mi venovat len pocas toho, kym mu nezvonil telefon alebo nepotreboval on sam niekde zavolat... Priestory neskutocne spinave, sedadla a lehatka (ktore maju byt akoze liecive) boli podla mna uplne nechutne, zasla kozenka, zapotene. Uplne pofiderne priestory a to za takuto cenu? 60 eur za vysetrenie a dalsich 70 za lieky? Nezda sa mi to byt malo, ked min. mzda na SVK je cosi vyse 300 eur... Nevysvetlil mi z vysetrenia vobec nic, co robi a preco, na zaklade coho mi vyclenil VSETKO z potravy, ako to tie "pasiky", kt. sa daju okolo hlavu, ruk a noh vobec vidia a preco prave tieto potraviny?

Zial, cele to urobilo velmi neprofesionalny dojem. Napriek tomu som sa dala do skusky a tyzden som skusila. Pri tejto hladovke som vsak nebola schopna fungovat normalne, nevladala som ziaden sport (a sportujem dost casto), bolela ma neustale hlava a nehovorim o nalade, kt. sa mi kvoli nejedeniu rapidne zhorsila. Je mozne, ze hladovka pomoze (to je predsa zname), no mam vsak pocit, ze jeho zariadenie nerobi vlastne vobec nic, pyta si peniaze za akoze "vysetrenie", ale ako tu citam prispevky, predsa len da kazdemu tuto brutalnu dietu?! Bolo by preto velmi zaujimave zistit, co vsetko vyclenil zo stravy vam ostatnym, u mna to boli nasledovne veci:
melon, maso, jahodz, mlieko, mlience vyrobky, strukoviny, spargla, slnecnica, ceresne, orechy, muka, korenie, sol, ovos, cukor, sladkosti, brokolica, rebarbora, figy, med, hrozno, feferonky, palive jedlo, baza, cernice, petrzlen, kako, alkohol, drozdie, skorica, zemiaky, vajcia, hlavkovy salat, kava, susene ovocie, sacharin, bobkovy list, sezam, cibula, citrusy, brusnice, horcica.

Je predsa samozrejme, ze ked toto vsetko clovek vycleni, musi sa cela crevna mikroflora obnovit, pretoze clovek neje nic. Ale nevie ani normalne fungovat...

Moj osobny nazor, istotne neodporucam...

adamko6

Dobry vecer,em sa opytat,ze kolko vlastne toto vysetrenie stoji.tu vsade pisu 50-60 eur,nam dnes chodil letak a tam je,ze 12 eur.tak neviem,ci to risknut.dakujem.

Dana V.

Dobrý deň, pokúsim sa v skratke opísať moju skúsenosť v Biorelaxe , kde som bola pred piatimi mesiacmi 1 x .Odvtedy sa držím rád p. Dr. Bajtoša .Po prvej návšteve mi zmizla bolesť v krčnej chrbtici ( havarovali sme a chodila som poctivo do nemocnice na parafín, na elektro, na cvičenia a NIČ !! ). Výsledok nulový. Po odblokovaní mojej chrbtice v Biorelaxe ja otočím hlavou na pravú stranu čo som 2 roky neotočila. Poctivo som detoxikovala ( ÁNO schudla som 7 kg čo dosť vidno, lebo som bola chudá ), ale neľutujem . Zmizli gynekologické problémy , výtoky....dokonca som počas detoxikácie chytila vírus a šla som na plazmu do biorelaxu . Môj kašeľ ( asi 1000 x som sucho zakašľala za deň ) sa vytratil po prvej nášvtevy plazmy !! Zaujímavé, ale je to tak ..Dcéra mala problém s prsníkom a za 3 dni po návšteve biorelaxu + poctivého detoxu - problém zmizol . Moja sestra trpela vysokým krvným tlakom , musela brať lieky -inak si nevedela pomôcť . Po 4-och dňoch detoxu vysadila lieky a kontroluje sa.Tlak je optimálny !! ÁNo je to veľa peňazí, súhlasím, ale NEĽUTUJEM ani cent , moje ZDRAVIE mi za to stojí. A ak bude mať niekto v rodine veľký zdravotný problém viem za kým a kam ho poslať ...Pochopila som , že za všetky moje zdravotné problémy môže to ako sa stravujem :-):-):-)

pcha

Ja tam chodím viac ako dva roky, už nepravidelne, nie po mesiaci. Lieky si objednávam sama aby boli lacnejšie, aj to sa dá. Som spokojná, schudla som, pribrala som - môj problém, nedodržiavam zdravú stravu, alergie sa úplne vytratili - ďakujem, ostatné sa občas zvýši, zníži podľa toho ako sa stravujem. Po dvoch mesiacoch tvrdej diéty ako to tu voláte, môžem jesť všetko ale treba vedieť čo to presne je a z čoho to je vyrobené, vlastne sami sa rozhodujeme ako sa stravujeme. Bližším sledovaním samého seba a počúvania vlastného hlasu tela, zistíte, že je to tak a naozaj toto nemôžem jesť - už aj samo telo odmieta určitú príchuť, vôňu atď. Alergologička do mňa pchala imunostimulanty na moju slabú imunitu a skoro som umrela. Som rada, že sem môžem chodiť. Keby sme to poznali skôr, nemuseli strýka celý život liečiť a pchať do neho lieky na pľúca, hoci sa nikdy nič nepotvrdilo a pred smrťou mu zistili, že má vrodenú chybu srdca s nedoliehaním dvoch chlopní a prejavovalo sa to ako problém s pľúcami. Nikomu predsa nikto neberie jeho rozhodnutie, kto chce chodiť ku klasickému lekárovi nech chodí, ja som u nich nebola už dávno a som šťastná, dávno som nebrala ani antibiotiká. Ja ďakujem.