Biorelax Žilina

Príspevok v téme: Biorelax Žilina
sade8

Chcela by som vedieť, aké máte skúsenosti, ak chodíte na biorezonančné vyšetrenie do Biorelaxu v žiline, aj ja o tom uvažujem, a chcem sa spýtať či sa to oplatí, aký je tam prístup, a či to pomôže. (P.S. - chcem aby napísali tí, čo išli na vyšetrenie s nejakým zdravotným problémom, ale nie na odvykaciu kúru od fajčenia).
Ďakujem všetkým, za informácie.

zbludiladusa

otheata suhlasim,tiež takisto.uplne s tebou,obeihaju,telefonaty,prišla som si tam,ako to posledne koleso u voza.strasne,
najprv sa ma pan doktor vypytal na všetko zle,čo mi je,a podla toho mi dal kopeeec bylin za vyše 20 eur,čo vobec nepomohli ,všetky na jedno kopyto,nezistil dokopy nič,dokonca mi povedal,že " mam sa uvolniť,ze som zablokovana",to je akože čo ?
viac by som tam nešla,len mámia z človeka peniaze:(a bez výsledku
človek je zufaly,,potrebuje pomoc a oni mu nijako nepomozu.

blbost

Zaujimave chvaly od jedneho a toho isteho cloveka na adresu biorelaxu. Petkooo a hned pod nim jojo180 maju rovnaku IP adresu. Ze by to pisal na seba sam pan doktor alebo jemu blizky clovek?

petkooo

ja som po troch operáciach chrbtice išiel na odporúčanie do Biorelaxu. Pán doktor mi dal prednostný termín v deň, keď ma prepustili z nemocnice, kde mi povedali že mám tam zápal a asi bude ďalšia operácia nevyhnutná. Zobral ma o 17 00 hod, keď mal už po pracovnej dobe a nebol tam nikto. Venoval sa mi do 19 00 hod. Ja som tam ledva prišiel, nemohol som poriadne ani chodiť a vôbec nie sedieť o vstávaní ani nehovorím. Pouvoľňoval mi celú chrbticu, všetky meridiány, to som dovtedy nevedel čo je, všetko mi vysvetlil, prečo mám oslabenú chrbticu, svaly, šľachy. Všetko to robil na tom prístroji cez káble, keby som to nezažil tak neverím. Ja som vstal z toho kresla, normálne som sa hýbal, mohol som sa dokonca predklonil, chodil som, obul som sa bez problémov. Upozornil ma , že to nie je trvalý sta a že v menšej intenzite sa to ešte vráti. Potom som držal diétu, pil som bylinkové čaje. Chodil som tam cca 3 týždne dennodenne na nastavenia, častejšie k pani doktorke, chodil som na magnetoterapiu, hyperbarickú komoru, trakčné lehátko a likvidovali mi zápal plazmovým generátorom. Po mesiaci som bo na kontrole a návštevy sa zvoľnili na 2 - 3x týždenne. Platil som len za plazmový generátor a hyperbarickú komoru. Tie hodiny čo sa mi denne venovali na nastaveniach som neplatil. Po troch mesiacoch som bol na ct a zápal sol o 2/3 menší. Po 4 mesiacoch som začal normálne pracovať, samozrejme si dávam pozor ale chrbát nebolí, hýbem sa normálne. PÁN DOKTOR ĎAKUJEM.

jojo180

Ja na adresu Bio Relaxu nemôžem povedať nič negatívne. Zistili mi Crohnovu chorobu pred niekoľkými rokmi. Dostal som od pána doktora diétu, vyradil mi potraviny, dal mi čaje a preparáty, chodil som na plazmový generátor. Po asi dvoch mesiacoch sme spoločne začali vyraďovať lieky (boli to ťažké kortikoidy), trvalo to asi 6 týždňov. Odvtedy neberiem žiadne lieky, cítim sa fantasticky, všetky tráviace problémy zmizli. Keď mám hocijaký zdravotný problém nechodím k žiadnemu lekárovi ale idem do Bio Relaxu. A to nie som zo Žiliny ale 210 km od Žiliny, vždy mi pán doktor pomôže. Pomohli mi ako nikto iný, lekári ma pchali len liekmi, ktoré nezaberali. Na margo niektorých príspevkov - buď je to ozaj konkurencia alebo ľudia, ktorí to nevyskúšali. Ja môžem len poďakovať pánu doktorovi a ľuďom, ktorí majú zdravotné problémy môžem len odporučiť Bio Relax

liečenie

Vážení priatelia.
Treba to najprv vyskúšať a dodržať, čo Vám pán doktor povie. Chodíme tam celá rodina už niekoľko rokov, vždy nám pomohli, akútne premerania alebo nastavenia chrbtice sú pre klientov zadarmo. Platíte pri prvom vyšetrení 60 EUR, sada čajov je cca 16 - 17 EUR, nie 160 alebo 200 EUR. Neponúkajú Vám zázračnú pilulku ale systém, pri ktorom Vám každému osobitne vyradia potraviny, ktoré Vám škodia a nastavia Vám diétu, podporia oslabený orgán a čo je najdôležitejšie odhalia príčinu ochorenia nielen dôsledky. Pri liečbe na plazmovom generátore sme sa stretli s ľuďmi s celého Slovenska s rôznymi diagnózami, ktoré sa podarilo týmto systémom vyliečiť. A boli to vážne ochorenia. Neviem koľko príspevkov je od konkurencie, ale to jej klientov nenaženie. Vrele odporúčame všetkým,ktorí sa chcú liečiť a nie napchávať chémiou

erikaaa

pomozu akurat penazenke inak nic Uprimne mne nepomohli iba mi dali bylinkove caje za 160 eur a vysledok jasne ze ziadny nedajte sa nachytat

erikaaaa1

NO TAK ROZHODNE TAM NECHODTE JA SOM IM DALA200 AEUR ZA CAJE A ZIADNY VYSLEDOK POSLEDNY CHUDAK CO ZARABA NA LUDSKEJ BOLESTI HROZNEEEEEEEE

otheata

Rodinná firma Biorelax má slušné prístrojové vybavenie. A to je tak všetko... Pacientovi sa nevenuje pozornosť na úrovni. Vyrušovanie, odbiehanie od témy, nesústredenosť, telefonáty... Čistota pod úroveň. V čakárni a zároveň vyšetrovni lietajú roje múch z kvetináčov. Potulujú sa tam psy. Aparáty sa nedezinfikujú. Upratovanie? Premelie sa tam plno chorých ľudí, nečistia sa tu kľučky, priestory, nič.
Nedostanete žiadne doklady o úhrade, o pacientovi sa nevedie žiadna dokumentácia. Odpovede vyhýbavé, často protirečivé. Navštevovala som aj s rodinnými príslušníkmi túto firmu a dodnes banujem. Vysvetlím prečo.
Človek, ktorý je v núdzi, si všimne zásadné nedostatky, odhalí ich na prvý pohľad. Povznesie sa... CHCE veriť...No ak nedostatky pretrvávajú dlhodobo, len totálny zaslepenec a fanatik to môže tolerovať.
Dotyčný od nás vytiahol neskutočné peniaze. Výsledok liečby sa neprejavil ani u jedného z nás troch, neskôr chodilo aj dieťa, teda od 4 osôb. Verili sme, chceli sme nájsť aspoň niečo pozitívne, nechceli sme si priznať, že sme naleteli... Žiaľ, prvý dojem je dôležitý a treba sa ním riadiť. NIKOMU neradím, píšem len o osobnej skúsenosti. Mňa odstavil od normálnej stravy, už niet cesty späť. Po dlhodobej "jeho" diéte už netolerujem plno potravín... Zdravotné problémy, s ktorými som prišla, sa oveľa zhoršili a pretrvávajú dodnes! Keď si nevedel rady, ordinoval (mal na telefóne psychotronika)-predpisoval ďalšie a ďalšie striebro, meď, zinok, čaje, prípravky Energy, Zapper, plazmu, čaje... A oznámil, že ak si nekúpim Somatex, nevie mi pomôcť. Kúpila som... Je mi na dve veci. Nanič a na h...o. Mala som ho nosiť všade. Rešpektovala som to. Nosila som ho do práce, na dovolenku... Hneď z príchodu na destináciu sme všetci ochoreli. Pán liečiteľ mi následne povedal, že Somatex zlyhal...Ale že oni ho preštelujú a doladia... Mám prístroj, ktorý má chrániť pred parazitmi, vírusmi a rušiť zlé geopatogénne zóny. Verte alebo neverte - ruší iba náš spánok!
Na záver ešte uvediem, ako došlo k totálnej strate dôvery: V piatok som bola na kontrolnom meraní (platila som a nie málo!). Liečiteľovi som hovorila, že v pondelok idem na gastro. Povýšenecky ma odhováral, vraj ma nakazia... Výsledky z merania - kontroly: nič nové, pokračovať v diéte a liečbe. Aké bolo moje prekvapenie, keď mi u lekára zistili Giardiu a Yersíniu z krvného séra, Enterobius, Candidu. V pondelok tam už liečiteľ nebol, dovolenkoval. Volala som totiž do firmy, či majú program na liečenie parazitov, alebo mám začať liečbu Entizolom. Asistent mi mal dať vedieť, ale neozval sa. Začala som brať Entizol. Na nasledujúci deň som oboznámila asistenta a dcéru liečiteľa s výsledkami od lekára. Len niečo zahmlievali. Dcéra urobila kontrolné meranie a tam sa potvrdilo to, čo mi diagnostikovali lekári. Začala som dochádzať na liečenie parazitov. Pýtala som sa, aký je to program, či je účinný proti všetkým parazitom? Odpoveď: no, mal by to byť generálny program... A tak som dochádzala... V tom čase som bola o 10 kg chudšia (46kg), psychicky a fyzicky na dne. Zázračnú kúru som už nedobrala. Skončila som v nemocnici. Do poriadku som sa dávala v Inštitúte regenerácie človeka v Žiline. Tam je iná úroveň - hygiena, odbornosť! Po vybratí množstva liekov (navštevujem dermatológa - kvôli ekzému, reumatológa, gastroenterológa) sa po 11-tich mesiachoch utrpenia konečne krok po kroku dávam do poriadku. Uzdravenie nastupuje pomaly, v sínusoidách, raz je lepšie, raz horšie. Stále som PN. Snažím sa brať len nevyhnutné lieky a postupne, keď sa môj zdravotný stav lepší, lieky vysádzať.
Na základe mojich diagnóz som hľadala info na nete. Našla som p. Ing. Hana Bláhovú, známu parazitologičku. Opäť - nerobím reklamu, s dotyčnou paňou sme si len vymieňali e-maily - pomohla ako vedela, GRÁTIS. Čítaním rôznych fór som objavila MMS. To som si zaobstarala sama a výsledok liečby nenechal na seba dlho čakať.
Ja verím na karmu. Všetko je, ako má byť. Beriem to tak, že týmto úskalím mi bolo súdené prejsť. Keby som do Biorelaxu nešla, neoverila si všetko na vlastnej koži, nebola by som spokojná. Skúsila som, bola to trpká skúsenosť. No posunula ma ďalej.
Každému, kto má záujem posunúť sa v pohľadoch na choroby trochu ďalej, doporučujem 3 knihy: Ing. Bláhová: Deník poradce a knihu J.Humbleho "Zásady používání MMS". MUDr. Karel Nouza: Skrytá moc imunity.
Ak sa aj nerozhodnete ísť touto cestou, rozšírite si obzor. Čím viac pacient (aj potenciálny) vie, tým skôr sa vie vyhnúť kvázi liečiteľom, aj tým v bielych plášťoch... Informácie nie sú na škodu.
Nesmúťte a neurážajte sa medzi sebou, každý má právo povedať svoj názor. Nebuďte k sebe hrubí, to nič nevyrieši. Buďte otvorení aj k iným názorom, o tom diskusné fóra sú. Žijeme teraz. Nestrácajme čas banovaním. Poučme sa poďme ďalej. Morálku si zdvihnime napr. mottom: "Pozri sa hore a uvidíš hviezdy." Alebo napr. "A teraz choď a ŽI!"
Otheata