dilema s sms

anjelik9

ved spolu dajte len take "kamaratske" stretko ako sa máš čo máš nové čo drahá =) a tak podla odpovedí si myslím že vycítiš ako sa veci majú

christy

zebra 108 - zober to ako cvicenie vlastnej sebaucty..

nechce ta... to je fakt.. ziadne asi, mozno, ved len... treba to prijat..
(nemusi to tak byt, ale racionalne ti nic ine neostava).. muzi nechcu zeny, ktore za nimi budu doliezat

zebra108

uz nevladzem dalej cakat v neistote,keby som vedela na 100%ze ma uz nechce tak mu dam pokoj,zabudnem nanho len ako to zistit a neurobit zo seba uplneho debila

ivana45

Doplnam: ma pritaelku a mozno poskuluje po inej babe, ale zrejme to nie si ty. A mozno tej svojej aj zahyba a tym su jeho kapacity naplnene.

ivana45

Zebrinka, predpokladam, ze on kontakt na teba ma alebo vie, kde ta najst.
Pockaj 2, maximaaalne 3 tyzdne. Ak sa pocas nich neozve, neozve sa vobec.
Proste z teba nie je az tak PAF.
Ma priatelku, mozno hlada krajsiu-lepsiu-bohatsiu, ale co sa teba tyka, radsej voli to zname, co uz ma a nehodla skusat to nezname, co predstavujes ty.
Jedinu malinku moznost vidim v tom, ze by si sa akoze "nenapadne" poobsmietala tam, kde sa vyskytuje. Maximalne raz. Ak nezareaguje,nechce ta.
Neboj, pride lepsi neviemkolkokopytnik.

zebra108

to by bolo najlepsie,stretnut sa a porozpravat sa na rovinu,aj to si vycitam ze som to mala spravit uz skor ked sme sa intenzivnejsie stretavali ale ja ho nechcem nutit nasilu do stretka ja by som sa mu len najradsej nejak dostala do povedomia nejakou sms a nechala by som to uz nanho

anjelik9

heee ja som jednemu 2 abo 3 krat davala čislo bo vždy stratil fon trubka =D ma len tak napadlo k zebrinej poznámke ale ked si dáte stretko a len tak nenápadne zistíš ako vidí veci on a či má šancu o niečo bojovať?

//////////

Vyuzil Ta a odkopol.Bola si len obycajny matrac.A tak aj dopadnes.Co chces este vlastne pocut? Ale rob ako myslis.