Je normalne 65 rocny vyhladaval fotky holych bab?

Príspevok v téme: Je normalne 65 rocny vyhladaval fotky holych bab?
priatel1

Je to podla Vas normalne aby moj 65 rocny priatel v kuse vyhladaval fotky holych bab a v kuse videoklipy polonahych spevacok mulatiek atd.pripomynam ze ma peknu o 20 rokov mladsiu partnerku.Ja som si myslela ze su to pre mladych ludi tym nechcem povedat ze uz 65 rocny je stary do zeleza ale mi to pripada cudne ked vsetok cas venuje mobilu hra sa s nim atd uz mam obavy ze ked rano odydem do prace tak aj tam vyhladava taketo zabavky nakolko ma drahy mobil pripojenie na internet zadarmo stale sa kvoli tomu pohadame ze mu taketo veci najdem v pocitaci a stale som ja zla ze si vymyslam a som ziarliva a podobne

mirop

Ako ozes byt s nim:?Si mlada preboha on sa uz na ine nezmoze moc tak robi toto chlap plny zivota to nepotrebuje ma Ta len na sex sex sex.....

Kika23

Fúúj s takým starým vykašli sa na neho ved taký potrebuje uz len sex preto pozera na to ta potrebuje uz s takym neprezijes romantiku nic len zostarnes pri nom a on si uživa pri tých kraskach vyuziva ta lebo kto skutocne lubi taketo veci nevyhladava je to uchyl chce mladucke mäsko ty si mu len na sex lebo aby taky stary uchyl by si musel zacvakat aby mal taku ako ty a takto ma zadarmo a este aj si uziva vies co robi ked je sam?Taky stary uz nepozna ani parfem a smrdííí...Najdi si romantika ktory vie co je sex a zí si este mlada.

jarkaa55555

martinabb: dost ma pobavil tvoj prispevok :D sama pises ze starsi muzi si hladaju mlade zeny, len aby sa s nimi mohli chvalit a nieco si dkoazovat. a ty mas preco potom mladsieho priatela? :D nie nahodou preto ze si tiez musis nieco dokazovat aby si sa necitila tak staro? :D

martinabb

Ja som takyto vztah mala so starsim o 15 rokov mal 60 a bol horsi ako moji rovesnici ocumoval po mladych dievcatach a tiez problem ako mas Ty a prisla som na to ze starsi su horsi chcu si nieco stale dokazovat dokonca som mu nasla stranku kde si vypisoval ovela mladsim dievcatam ktore ani nevedeli ze skutocne ma kolko rokov proste uchyl cudujem sa ako som s nim mohla tolko vydrzat robil sa frajerom vsade a len sa mu vysmiali za chrbtom kolko krat mi povedali kamaratky ze ked nebol so mnou saskoval ako 15 rocny pubertak nikdy viac starsieho teraz mam o 5 rokov mladsieho a prezivam uz 9 rokov fantasticky vztah len jedno mi vadi ze som s tymto uchylom premarnila tolko casu nikdy viac starsieho mladsiu maju len aby sa vedeli pred rovesnikmi chvastat dokonca som sa dopocula ze sa chvali aj o nasom intimnom zivote ale nemal sa s cim lebo ten sex bol o nicom teraz mam krasny sex so vsetkymi polohami atd. sorry ak som sanejakeho strasieho dotkla viem ze niesu vsetci rovnaky ale vek si nezaprie ani ocumovanim uz len toho sa zmoze tak ho nechaj a posli do ....

niron

Priatel1, jasne, ze je to normmalne. Kym bol mladsi, na inspiraciu. Vo veku, ked chut este je a schopnost alebo moznost uz nie, tak je to normalna nahrazka.
Myslim, ze by ti to nemalo vadit. Lepsie, nez keby sa strapnoval obhananim 40-tiek, nie?

Martin27

ja nevidim rozdiel ,ci to robi 20rocny chalan,alebo 30rocny mlady muz, alebo 40-50rocny chlap, alebo tvoj 65rocny priatel.Proste dneska je taka doba,ja rad pozeram na nete svoje oblubene eroticke stranky, hlavne pozeram tie , s obsahom zrelych zien a verim v jedno, budem to robit aj za desat rokov, aj 20 aj 40 aj 100,keby som sa dozil :) A to mam priatelku, starsiu,takze vsetko v pohode :)

dobra vila

Ja si myslim, ze je to normalne, aj ked chlapi v takom veku, by uz zjavne mali rozmyslat o inych veciach, ako o sexe.

Tibike - no comment k tebe.