zapal mocovych ciest

Príspevok v téme: zapal mocovych ciest
eny

Ahoj.Uz od malicka som mavala tieto problemy ale nikdy som im nevenovala velku pozornost.mama mi vzdy dala do postele termosku z teplou vodou a to bolo jedine moje liecenie...potom mi to na par rokov preslo..odkedy som som sa po prvy krat vyspala z mojim priatelom sa mi tento zapal vratil.uz som bola u urologa aj gynekologa,ale stale mi davaju nejake antibiotika...zaberu mi len na chvilku a potom sa mi to opat vrati.vraj to moze mat spolocne nieco z mikozov.neviete nieco o tom?.aj teraz to mam.zacala som z dalsimi antibiotikami...uz to nezvladam..nevedeli by ste mi prosim nejako poradit...dakujem pekne

ivon

ahojte tak ako vy mam aj ja problemy uz 2 roky sa mi neustale opakuju zapale a teraz som brala lieky 2 tyzdne a zas sa mi urobil zapas odspodu z vonku uz neviem co mam robit stale lieky a lieky a nic nepomaha neviete ako sa mam toho zbavit dik moc

nikoleta 1

uz som pisala do vedlajsieho fora, ale skopirujem Ti to sem:

no toto poznam velmi dobre, nakolko som to uz mala x krat, a stale sa mi to vracalo.
konecne som vsak nasla dobreho urologa a mam uz niekolko mesiacov pokoj.
ide o zapal mocoveho mechura, ak uz trva dlhsie radim riesit antibiotikami. nutkanie na moc trochu ulavi, ak si das horuci kupel, a posedis takych 20 minut v teplej vani, termofor tiez nie je zla vec, zabalit do uteraka a prikladat na miesta kde boli.
no a to najhlavnejsie, tiez som nikdy netusila z coho to mam, nakolko som sa obliekala ako na sibir, lebo som sa bala ze to znovu dostanem. a vzdy to prislo znovu. az mi to moj urolog konecne objasnil: najcastejsie sa to dostava zo sexu- mechanicke drazdenie. a pomoc je velmi jednoducha- po sexe vypit pol litra vody, aby sa mocovy mechur preplachol. tot vsio. odkedy to praktizujem, nemala som zapal.
jo a kup si urologicky caj, ten je tiez celkom ok.

elvie

dakujem saska...hned ako doberiem momentalne lieky tak pojdem na kontrolu ku gyndovy a spytam sa ho na to....potom sa urcite ozvem...

sasa

Navrhujem ti aby si si dala urobit stery na ueraplazmy,mykoplazmy a chlamydie.Treba o to poziadat gynekologa.A bolo by dobre keby aj tvoj priatel sa dal preliecit.Ty budes cista a on ta znovu nakazi.Nestaci obycajna kultivacia z toho sa tieto veci nezistia.Prosim napis ako si dopadla drzim ti palce!!!