zapal mocovych ciest

Príspevok v téme: zapal mocovych ciest
eny

Ahoj.Uz od malicka som mavala tieto problemy ale nikdy som im nevenovala velku pozornost.mama mi vzdy dala do postele termosku z teplou vodou a to bolo jedine moje liecenie...potom mi to na par rokov preslo..odkedy som som sa po prvy krat vyspala z mojim priatelom sa mi tento zapal vratil.uz som bola u urologa aj gynekologa,ale stale mi davaju nejake antibiotika...zaberu mi len na chvilku a potom sa mi to opat vrati.vraj to moze mat spolocne nieco z mikozov.neviete nieco o tom?.aj teraz to mam.zacala som z dalsimi antibiotikami...uz to nezvladam..nevedeli by ste mi prosim nejako poradit...dakujem pekne

ivon

ahojte tak ako vy mam aj ja problemy uz 2 roky sa mi neustale opakuju zapale a teraz som brala lieky 2 tyzdne a zas sa mi urobil zapas odspodu z vonku uz neviem co mam robit stale lieky a lieky a nic nepomaha neviete ako sa mam toho zbavit dik moc

nikoleta 1

uz som pisala do vedlajsieho fora, ale skopirujem Ti to sem:

no toto poznam velmi dobre, nakolko som to uz mala x krat, a stale sa mi to vracalo.
konecne som vsak nasla dobreho urologa a mam uz niekolko mesiacov pokoj.
ide o zapal mocoveho mechura, ak uz trva dlhsie radim riesit antibiotikami. nutkanie na moc trochu ulavi, ak si das horuci kupel, a posedis takych 20 minut v teplej vani, termofor tiez nie je zla vec, zabalit do uteraka a prikladat na miesta kde boli.
no a to najhlavnejsie, tiez som nikdy netusila z coho to mam, nakolko som sa obliekala ako na sibir, lebo som sa bala ze to znovu dostanem. a vzdy to prislo znovu. az mi to moj urolog konecne objasnil: najcastejsie sa to dostava zo sexu- mechanicke drazdenie. a pomoc je velmi jednoducha- po sexe vypit pol litra vody, aby sa mocovy mechur preplachol. tot vsio. odkedy to praktizujem, nemala som zapal.
jo a kup si urologicky caj, ten je tiez celkom ok.

elvie

dakujem saska...hned ako doberiem momentalne lieky tak pojdem na kontrolu ku gyndovy a spytam sa ho na to....potom sa urcite ozvem...

sasa

Navrhujem ti aby si si dala urobit stery na ueraplazmy,mykoplazmy a chlamydie.Treba o to poziadat gynekologa.A bolo by dobre keby aj tvoj priatel sa dal preliecit.Ty budes cista a on ta znovu nakazi.Nestaci obycajna kultivacia z toho sa tieto veci nezistia.Prosim napis ako si dopadla drzim ti palce!!!

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.