podte so mnou

Well

:) No podla nalady a podla chuti:)?
Si pozitivne naladena a to je fajn:)

To nemozes ani melir?? Ved nemas desat rokov......
Zvlastne chovanie.

:D Sa ti netoci makovicka s toho??:)) Len daj pozor na dedka:P Zas ta sprdne:D

No zaujima ma tvoje zdravie:) Sorry:)
Je to to najcennejsie co clovek ma:)

Musim na hodinku odist.Bracho objednal dve kolobezky pre seba a zenu,tak mu to idem zaviest do jeho firmy :) Zatial pa:)

zuzic

ako premenlivo?:) to asi aku mam naladu nie?:)
no ten melir...dam si ho asi bledsi hnedy niekedy na konci prazdnin:) nasi su zasadne proti ale uz viac sa to doma ponicit aj tak nemoze:)
prave pocuvam asi desiaty krat tu istu pesnicku dokola:)) keby som nemala sluchadka brat ma asi zavrazdi:P
hm...ty nikdy nezabudas co si sa pytal ze?:)

Well

No.....ty si trosku premenlivo tvrdohlava:))
Ale zvycajne zvitazi to dobre,ze?:)

Zuzanka......s tou hrudou moze mat a nemusi mat suvislost.Tazko takto presne odpovedat.
No ale bude to len plus pre organizmus:)

No ten melir by nemal byt problem...
Ozaj.......si mi nepovedala,ze kedy ides riesit zdravotny stav s lekarkou.:)

zuzic

mno...ja neviem ci som zrovna pozitivne tvrdohlava:P
a prestane tlacit na hrudi? uz sa nebudem dusit? ked mna to vtedy tak strasne vylakalo...
no sak hej:D aj tak ich je tam len malo...a nepotrebujem pocut ako ma riesili...
jaj ma teraz napadlo...som si chcela dat melir prednedavnom:) len neviem ako to bude vyzerat...ze keby sa mi dali vlasy doporiadku by som si dala len sa bojim:)

Well

Pozitivna tvrdohlavost je fajn:))Clovek sa dokaze zatat a drzat sa zubami aj nechtami:))
No mam pocit,ze urcite nebudes odpadavat.Ty si mala nedostatok energie a vtedy organizmus nezvlada zakladne funkcie pre spravny chod. Anorektickam sa to tiez velmi casto stava.Je to potom zacarovany kruh a je to ako droga pocitom.

Tak ostan doma aj zajtra:)Ved uz to je v podstate jedno:)Koncite skolu a uz sa to tam aj tak len flaka:) Dcera tiez zajtra ostava doma a to ide len na injekciu a rano sa objednala ku kadernicke :P:))

zuzic

ee:)
ale dnes mame kratsi den neoplatilo by sa mi letet do skoly, okrem toho lahke hodiny sme mali:)
a zajtra...neviem:D mozem aj ostat doma ked chcem mi povedal doktor ze aby som nemusela pisat v skole ze ma necha zajtra doma ked chcem:) taku mal dobru naladu:DD
ale radsej by som asi ostala tolko mam v skole pruserov ze sa mi fakt nechce:/

zuzic

ja viem sportovat:)
pokial som neni nestvana a davam pozor na cestu tak sa nedochramem:P))
ja som tvrdohlava...volu mam...a ked som zacala neskoncim kym nedokoncim:)
ale ako sa tak zlepsi zdravie hm? ze uz nebudem odpadavat?

Well

Hlavne sa nedochramaj viac pri tom sporte:))

Zuzka.....ten pocit prepchania bude par dni.Potom sa to zlepsi.Je to cele o pevnej voli.Uspech sa dostavi:)
Nezamylslaj sa nad tym,ze je ti zle.....predstavuj si radsej,ze si dodala telu konecne o nieco viac dobrej energie a telo sa ti odplati dobrou naladou a zlepsenim zdravia. Tak to nejak aj funguje.

zuzic

no vidis:P
ale ne:)...len by sme sa mohli hrat zlatu branu vies jeden nam chyba:DD
ked sa to urovna doma s mamou...