podte so mnou

zuzic

dnes sme nacvicovali to tango:D to sa neda:D vieme to tancovat dve baby a jeden chalan a neda sa to naucit:D cely cas sme sa len smiali lebo moj partner ani jeden krok do rytmu netrafil:D a mame na to este jeden den tak uvidime...

zuzic

ajoj:)
mno pokusim sa. ale mne sa nikdy nedalo nasilu ani ked osm bola mala jednoducho nasilu to neslo...ani k jedlu som nepotrebovala vela len na konci som trocha zapila...ani caj nepijem ze celu salku...ale ako chces...
len prosim ta nechod odhlasovat lebo sa budem citit za to zodpovedna:) je horsia..ale uz idem prec:) skoda ze som nesla skor...
mno uz neni problem:) no ta rozluckova sa bude skladat z programu a volneho potom. program je tango budeme tancovat, polovica bude spievat parodiu co mame a este chalani maju nejake prekvapco este neviem:) a prihovory atd kraviny...potom ideme este ked odidu ucitelia tak sa zacne nasa skutocna rozluckova:D
dnes som sa snazila...rano nic moc nebolo mi dobre ale teraz na obed som sa naozaj snazila...

Well

Ajoj:)
No ten pitny rezim pls dodrzuj.Nedostatok vody sposobuje taky stav a aj organy v tele trpia a nemozu pracovat akoby mali .
Voda je velmi dolezita na spravne fungovanie.

No..........zaujimava je ta tvoja skola:()
Pretvarka a horsie ako v obycajnej skole.
Ach jaj............som tiez katolik a normalne zacinam premyslat,ze sa pojdem odhlasit u niekho z cirkvi ..

A v com je problem??Preco by si nemala byt na rozluckovej??
Ty si tam mala tancovat??:) To mate taky program? Neviem si predstavit tu rozluckovu v cirkevnej skole:))

A ako pokracujes s papanim?? :)
Fakt ziadne zlepsenie co sa tyka odporu k jedlu??

zuzic

ajaj..z tej rozluckovej nic nebude asi:( nebola som dnes v skole takze ani na nacviku takze nebudem tancovat no co uz..mohla som cakat ze to pokaslem...som zvedava kolko veci tym este pokaslem...

zuzic_

to je asi fakt hlupost ze z jedla...sak to ze nic take, normalne pol chleba s maslom, sunkou a pasik cokolady co som ti slubila...
ale uz je fajn...za take tri hodky to preslo...
no...dnes asi nebolo moc tej vody...
som sa potom stavila v lekarni po ceste a vypocula celkom zaujimavy rozhovor...dve tety sa rozpravali o nasej skole ze cirkevna a aka je to uroven...to som ani nevedela ze z tretej triedy preradili ziaka a robilo vedenie problemy strasne ze ako je mozne ze chcu preradit...lebo ze bol sikanovany a teraz nerozprava pocikava sa...chudatko male...u nas je sikana velmi ale som nevedela ze aj u malych...je mi ho luto:( ale je teraz na dobrej skole...tam bude v pohode len nech sa z toho dostane..

Well

Z jedla a zle??Co si spapala??
A mas aj dostatok tekutin??
Nedostatok vody dokaze urobit taku sarapatu.
Rano by si mala nosit so sebou do skoly aspon pol litrovu flasu vody a do nejakej jedenastej sa ju snazit vypit. Aka je skutocnost??
:)

zuzic_

jaj jasne streetdance:) ze mi nedoslo:)
som dnes doma...zo skoly som sa vypytala po prvej hodine strasne mi ostalo zle od zaludka...som aj chcela ostat ale potom ma triedna vyhnala lebo sa mi aj hlava krutila...uz je lepsie len ma to hneva...pritom ranajky som sa snazila ako vzdy...len sa bojim ci to neni z nich...

Well

sda??:)
www.streetdance.sk
Mali sustredenie v Handlovej a bolo vraj super:)

Detoxikacia vraj pre organizmus nema zmysel a len vnutorne organy sa tym poskodzuju.
Vraj clovek ma pocit po par dnoch,ze mu je lepsie ale je to len oklamanie mysle. Vraj testy su ovela horsie po detoxikacii ako pred nou.
Telo sa vie zbavit kovov a jedov uplne samo.Staci ak sa clovek zacne zdravsie stravovat.To je cele.