podte so mnou

Well

Ahoj zuzanka.:)
Radsej trav cas s priatelkou ako tu nafore:)Ved konecne uz aj pocasie sa ako tak umudrilo:)
Ako palcek??:) Kedy ti daju dlahu uz konecne dole??:)

No........krpec:P Nestiham ani sem pozriet co nove:)Mam vytazeny den pri nom na sto percent:)Je strasny zivel:D Dnes vynimocne vstal o deviatej rano ale to asi preto,ze zaspal po 22dej:P
A dokonca aj dnes zaspal cca o 21.00hod.......no ale rezmenu nespal ani okolo obeda:D Tak mam pocit,ze sa mu u mna meni harmonogram spanku i 180 stupnov a nakoniec bude chodit spavat ako ja:D
Chodime pritom von hravat futbal,prechadzat sa ....dnes som ho ucil pedalovat na bicykli ...saskujeme hadam vsade a pri vsetkom:))) No skratka nemam cas mysliet na nic nepodstatne a vsetko sa toci okolo prcka:P:)))
Super sranda,ze ho budem mat na dva tyzdne a nie len jeden ako som skor predpokladal:P Tak hadam prezijem v zdravy:DD

Zuzanka?:) To dnes 17.43 hod. som nevidel,necital a o nicom takom neviem:)

Tak mi pekne zajtra napis ako sa mas co vystrajas s Jozkom:P ......Co v pondelok bolo v skole a ako sa ti dari:) Ok??:)
Tak davaj na seba pozor a drzim palce:)
Pa zatial:)

zuzic

denz nebudem ti klamat sklamala som ta:( tento vikend bol strasny hadam to take este ani raz nebolo. uplne som zabudla nechci vediet co som zjedla...ked som sa dozvedela nieco od cloveka co by som vobec necakala ze si za vsetko mozem ja aj za to ako to je s mamou strasne ma to dostalo zas som sa nedokazala nadychnut a zabudla som na vsetko...velmi ma to mrzi prepac mi zajtra idem odznova a uz kaslem na vsetkych budem hladiet iba na seba. je mi to velmi luto a prepac mi nechcela som ta sklamat:(

zuzic

jj najskor nepochluchal potom sa uz spat nedalo tak som pocuvala hudbu:) zas tu istu dokola:D
mno hej stretli sme sa s kamoskou a isli sme spolu, dlaha mala uspech:D kamoska mu zakazala chytat takze Janko len zbozne pozeral ze aj on chce take:D
ked som to hovorila kamaratke o tom susedovi strasne sa zacala rehotat, ona je taky smiesko sa smeje trafene jak ja takze haluz potom bola:D
a na tu chatu nakoniec asi fakt ide aj buduci spoluziak takze super:)
bolo horsie a tiez nieco sa stalo ale dnes hadam bude lepsie. a vcera som bola dost dlho vonku tak sa ani nedalo poriadne...
zabudla som...
a ty? ako maly jak sa vam dari?:)

Well

To co si stvarala do druhej???
Ta neposluchal pajcek?:)

Tak ako maly Jozko??:P:)) Bola si pre neho??:) Co ste dnes stvarali....strielali dazdnikom chudence vtaciky??:P:)))
Ako dedko sused sa ma??:))

Zuzanka.........co taky smutny smajl?:)
Ved sa to len vsetko zacalo a ty uz takto:)Hadam to nebolo horsie ako vcera:)
A pangamin papas?:)

zuzic_

mno...som isla spat o druhej:P
ano je taka cista jemnucka...a ked ju pocujem je mi tak krasne...aj ked som smutna ked si ju pustim je hned vsetko krajsie...
mno...mam uz aj otazky z bioly:)
normalne ti zavidim toho maleho..dnes mozno behnem aj ja pre maleho do skolky ale este neviem ci to bude vhodne...
mno...:/

Well

Ty si este nespala o takej hodine??:)

No je vazne krasna:) Taky cisty a prijemny pocit som pri nej mal:)

No......aspon usetris na knihach:) Mohla by toho viac postupne dat:))

Onedlho idem pre maleho.
Dufam,ze snaha a pokrok v tebe neochladne a napises mi pozitivnu spravicku:)

zuzic_

no...moja najvacsia srdcovka..velmi mi niekoho pripomina:) a brat ju vie nadherne hrat:)
mno...tak nie je..
no to hadam:DD
no ma uz klud konecne a taky je happy ze s priatelkou vykrikovali po meste:DD
nie nekupil ale nezazlievam mu taky je stastny je zabudol:)
ale uz som tu fakt neni musim za nim:)
pa:)
a mam podklady z chemie na medinu:DD bratova kamaratka mi poslala ze uz nepotrebuje:D

Well

Forrest Gump Suite -nadhera:)Je to vazne super zahrane a krasna melodia...

Tak volako to nie je :) Dobre??:) Hrozno je velmi vyzivne a zdrave.Zistilo sa ,ze ma protirakovinove ucinky.

Tak je tak strasidelne neposobim ani s cigaretou:P:)))

Tak bracho ma uz klud:)

A kupil ti dzus??:)

zuzic_

mno tak volako...
jj:D neivem preco ked fajcil som sa ho bala:DD ale len do nejakych styroch rokov potom som mu hovorila ze to je fuj:DD
preco zas?:)

no idem uz fakt brat sa prave vratil:) nemcinu dal za dva a uz ma pokoj s maturami tak je stastny:)
pa