Čo to je???

luxina

mily 123456 co je na tom nepochopitelne ze prva nevie co to je ...tych priznakov je milion ktore mozu signalizovat menzes tiez som mala taketo flaky horucku hnacku zvracanie tak sme isli k doktorovi ktoremu nedocvaklo ze je to menzes a to je uz prekvapujuce

simena

baby,moj prvy menzes bola hroza.dostala som ho v skole a hned vela krvi.este ze som mala dlhy sveter a tym som si zakryla dokrvavene nohavice.totalne krvy jak z prasata. aj stolicka bola hroza.ledva som to nejako zamaskovala.isla som rychlo domov....ale uz by som to nikdy nechcela zazit.bolo to total necakane...brrr

vikaaaa

ano mas mendzes ja som ho dostala v januari a tez som mala prve take hnede len som nevedela co to je tza som to amme nepovedala ale ked som to mala uz aj na druhy den taq som sa s tym zverila mamae a ta mi povedala ze som to dostala

kikana

Ajojte !!! pomozte mi prosim .... co to je ??? menzes som uz dostala , ale meska mi a vyteka mi nieco take hnede ... co to je ???

zajko bojko

ja bz som to mla podla priznakov dostat kazdu chvilua velmi sa bojim . moja mama o tom ani nevie a dozvie sa to az ked jej zacnem kradnut vlozky alebo si kupim vlastne

machulka006

123456: tak ti poviem....ja ked som mala jedenast a tiez sa mi toto stalo...nevedela som co to je, lebo kazdy od menzesu slubuje krv a ked som videla hnede flaky netusila som co to ma byt...takze ja ju chapem...

prva

ahojte..no som si myslela ze je to to,ale som si nebola ista a tak som sa spytala co to je...uz to je v pohode..mam uz krv...diki pekne:)

machulka006

prva: je to menzes...na 100%....aj mne sa to takto stalo....:o))) nie, nebude to stále také....lenže to sú len prvé,chápeš....a možno ešte par krát také budú...ale nakoniec to bude v pohode,neboj sa....a mamine sa to nehanbi povedať...veď tým musí prejsť každá žena.... ;-)) veľa šťastia...