Podvod...prečo?

Príspevok v téme: Podvod...prečo?
simea

Ako ste sa s tým vyrovnali? ja teraz prechádzam niečim podobným...boli sme s priateľom 3 roky a on sa mi teraz priznal, že ma podvádzal...ja neviem čo mám robiť...viem aj s kým a vraj niekoľkokrát...že najprv bol so mnou a mna zaviezol domov a išiel za nou...ale že to nebolo často...a teraz je to klamstvo o klamstve...jeden tvrdí to a druhý zase ono...mali sme krásny vzťah vôbec nechápem prečo mi to urobil...nič som nespozorovala...boli skoro stále spolu...a teraz mi najnovšie tvrdí, že si to s tou babou iba celé vymysleli...teda tak toto mu nezožeriem...

simea

nie, nedá sa to len tak...dala som mu ešte šancu, že sa zajtra porozprávame...som zvedavá čo mi zas povie...ale ked ja tu babu poznám...dokonca bola aj mojou kamaratkou a frajerkou jeho kamarata...teraz sa strašne obraňujú...ona tvrdí niečo iné a on zasa iné...neverím mu, že to nespravil...ale potrebujem čas...a ako sa to všetko vyvinie a aký bude on...ale neviem, či robím správne, alebo zle...sklamal týmto strašne veľa ľudí...a asi si to uvedomil...ja neviem, neviem čo mu prechádza hlavou...ale toto som si nezaslúžila...a on mi dokonca ani nevedel povedať, že prečo to urobil...že on ju nemá rád a nikdy by ju nechcel, že miluje len mňa ale strašne mi ublížil...a ja som to vôbec na ňom nepocítila, že sa niečo deje...milovali sme sa stále...

simea

on mi teraz tvrdí, ževraj si to celé s tou dotyčnou vymysleli, aby mna a jej priateľa preskúšali...ale to je taká pičovina...ach jaj...a on teraz stále len plače, že nevie ako to napraviť, že ako veľmi ma miluje, že nevie bezo mna žiť...že s nikým iným nikdy nespal len so mnou...keď to nie je také jednoduché...ja ho veľmi milujem a verím mu, že aj on mňa...ale hento mu neverím, keď už sa mi s tým priznal...a bol ešte v ten deň za mnou celý urevaný...

simea

no už ani neviem ako som to z neho vytiahla...bol na mna akýsi divný a niečo sa mi nezdalo...a ja mám skvelý talent všetko odhaliť...no a bol načapaný niekym iným, tak si myslím, že sa bál, aby mi to ten iný nepovedal...tak sa priznal radšej sám...a vraj povedal, že sa mi priznal preto, lebo by nedokázal so mnou žiť a vedieť čo sa...že by mu to svedomie nedovolilo...bludy...