Antikoncepcia-prosim poradte

meri.m

Ja som mala stavy ako pms celý mesiac... precitlivelá, vzťahovačná, hádavá, a časom mi celkom odišla chuť na sex. Už by som to neskúšala.

Lienka++++

zdravím. mám už menštruáciu 4. týždeň...bola som u gynekologičky. Tá mi predpísala Ascorutin a Pambu...vôbec mi tie lieky nezabrali...mávam silné krvácanie...Dnes mi predpísala Proveru-hormonálne tabletky, ktoré mi majú zastaviť do 10-tich dní zastaviť krvácanie...a chcem si dať už konečne predpísať antikoncepciu...neviete aká je najlepšia antikoncepcia? A neviete, čo mi môže pomôcť na menštruáciu? prípadne čo by mi zoslabilo krvácanie? Ďakujem za akúkoľvek radu...môj e-mail- centrum.sk

Sarinkaaa

Karina: suhlasim s tebou
Stanula: meskanie len 1-2 dni tak to ti mozem len zavidiet :)

Mam este 3 posledne tabletky ale neviem co spravit lebo ked si to vypocitam tak mam menzes dostat akurat na dovolenku. Netusim vobec ako by som si to mohla oddialit ked uz nechcem dalsi mesiac brat yadine:(

Stanula

Ja som brala antikoncepciu 6,5 roka. A samozrejme som plakala už aj pri rozprávke, keď sa princ s princeznou dali dokopy.
Po vysadení bol môj cyklus úplne normálny, s meškaním tak 1-2 dni.
Určite s tým skonči..a uvidíš tú zmenu. :-)

Karina

Z toho mam strach aj ja - dnes beriem poslednu tabletku..:) Fakt netusim, ci budem menstruovat dajako casto alebo vobec, niektore baby to nedostali aj polroka po vysadeni... Ale vsetko bude lepsie, ako tie hnusne hormony, fuj :/

Sarinkaaa

Karina : ano ano aj ja uz s tym koncim konecne len neviem co bude po vysadeni antikoncepcie kedze som mavala menzes aj 2x za mesiac

Sarinkaaa

Dakujem vam pekne za rady pomohli ste mi, ja beriem yadine zatial len 7 mesiacov ale tiez mam depresivne stavy, velmi som naladova, smutna a tie negativne myslienky stale no hroza a uplne ina aka som bola pred zacatim brania. Tiez ich chcem prestat brat a radsej sa chranit inak.

Eva 27

ano a znacne. az sa nespoznavas. vlaste tie, ktore pridu na to ze su to hormony a nie su ony prepnute su tie stastne..