Mykoza vzdy pred menzesom

Príspevok v téme: Mykoza vzdy pred menzesom
ederka

Ahojte,

odkedy som vysadila antikoncepciu, ktoru som bravala relativne dlhsiu dobu, mam mykozu vzdy tyzden pred menzesom...ja uz neviem ako to zastavit. Mate niekto podobnu skusenost? Ako ste to riesili? Ja uz vazne neviem, nezabera mi ani Canesten. Ale strasne to je, ved viete o com hovorim. vsetko pomoze. dakujem

Myslite si, ze to ma nejaky suvis s antikoncepciou? Moj gynekolog mi k tomu totiz nic nepovie.

akinom007

presne, ja ked som vysadla Hak po 4 rokoch , mohla som robit co som chcela napriek tomu som vzdy tyzden pred menstruaciou dostala mykozu.( aj ked som dodrzovala, bavlnene pradlo, ziadne tampony, umyvanie lactacydom, atd). Zabralo az to ked som si pol roka vkuse vzdy tyzden pred menstruaciou davala Mycomax tabletu

matamata

chod ku gynekologovi...mne raz predpisal nizoral-je to na predpis, normalne tabletky...antimykoticke, uzivala som ich max tyzden a uz 2 roky mam pokoj od kvasiniek..musim si zaklopat

neva

Ja som zvykla mať opakovane problém hlavne po menzese. Pred vianocami som si kupila tabletku mycosyst. Musím si zaklopať odvtedy mám pokoj.