Nestačí mi čo mi dáva

Príspevok v téme: Nestačí mi čo mi dáva
mirka11152

mám priateľa skoro 2 a pol roka a dosť ma trápi náš vzťah, pretože už z daleka nie je taký ako býval. Ja viem, že to nemôže byť ako na začiatku, ale ja sa s tým neviem vyrovnať. Môj priateľ bol voči mne vždy pozorný, hocikedy mi priniesol nejakú maličkosť, bonbonieru, videla som na nom že sa ma už nevie dočkať. Chodím na vysokú školu externe a prácu nemám chcela som ísť robiť do blavy, ale povedal, že on si nevie predstaviť že by sme boli spolu len cez víkendy, boli sme spolu vždy ked sa to dalo, on to tak chcel chodila som s ním na služobné cesty, na nákupy proste všade. Ale už to tak nie je, cítim ako keby ma už nemal tak rád, ako keby bol znudený, málokedy mi povie, že vyzerám dobre, hovoril o spoločnej budúcnosti, teraz to už veľmi nespomenie. Ked sa ho spýtam prečo je to tak, alebo či mu niečo vadí, povie že nie, že ma ma tak rád ako na začiatku len vymýšlam. Ja totiž nie som tak, že zo mna cit len tak vyprší, práve naopak, na začiatku som opatrnejšia, ale ked zistím, že mi je s niekým dobre, a cítim že ma má rád, tak až vtedy začnem ozaj ľubiť. V lete som zistila že si s jednou babou dopisoval, boli to také veci, ktoré mi veľmi zle padli, ale nestretol sa s nou, a povedal, že to robil z nudy. Pritom mi stále povedal, ked mu nejaká baba napísala, len o tejto nič. Prepáčila som mu a myslím si, že som urobila chybu, strašne je si sebou istý. V lete by som mala ísť robiť do rakúska a on povedal, nech túto možnosť nevynechám, že sa osamostatním, niečo si zarobím, aj sa zdokonalím v jazyku, že je to najlepšie čo môžem spraviť. Chcela som počuť niečo v takom zmysle, že chod, ale nemusíš sa báť, ja ťa mám rád, prídem za tebou, ale nie. Ja neviem čo robiť, nestačí mi to čo mi dáva, chcela by som cítiť že ma fakt miluje, a to už prestávam. Pritom vždy spraví pre mna všetko, ked niečo potrebujem čo sa školy týka, môžem sa nanho spoľahnúť, podporuje ma, nechce mi zle, ale ja neviem, či ja chcem od neho veľa, alebo to tak má byť, že po dvoch rokoch si ľudia raz za týžden povedia že sa majú radi, proste tú zaľúbenosť už necítiť. Ako ste na tom vy? povedzte mi svoj názor, prehánam, alebo nie? S takýmto vzťahom by som bola spokojná keby sme spolu 10 rokov a nie 2

sweet_lolitta

Ahoj, ja som s priatelom 3 roky a takyto nie je... U mna sa to vylepsilo a teraz je 100x pozornejsi a milsi.

Problem si viem predstavitv tom, ze si ho mozno omrzela ako zena. Ako je to u vas v posteli?
To, ze nespomina buducnost a ze nie je tak pozorny, ci nechce tento problem riesit, je podla mna nejaka zasterka...

viki123

no Mirka, podla mna su 2 roky fakt malo na to, aby sa uz k tebe spraval takto. Neviem, ale mam z tohoto co si napisala pocit, ze si je tebou uplne isty a prestava ho to bavit. Mala by si ho zacat trochu ignorovat. Ist niekam s babami vtedy, ked ste vacsinou spolu a tak. Ak uvidis, ze mu je to lahostajne, vtedy asi pochopis, ze ta uz fakt nema tak rad ako na zaciatku.
Ja mam priatela 6 rokov a tiez nemozem povedat, ze to bolo stale super, aj si pisal s inymi, ale vzdy mi dal najavo, ze ja som ta, ktoru miluje... Teraz byvame spolu a vsetko je v pohode...