tehotenstvo a panika,uzkost,zvlastne pocity

Príspevok v téme: tehotenstvo a panika,uzkost,zvlastne pocity
brrrr

zdravím vás...hľadám tu niekoho kto zažil podobné pocity ako ja...pred 2.5 rokmi som otehotnela a zda sa že vplyvom hormonov som sa zo dna na den zmenila...bola som vystrašená,akoby neprítomná,bála som sa že sa zbláznim...nikdy som takéto niečo nezažila a poviem vám bolo to peklo...nevedela som to ovladať,ono ma to ovladalo,kazdu chvilu som plakala a nevedela som prečo,čo sa deje...je pravda ze vtedy som prechadzala stresom ale aj tak si nemyslim že by stres mohol vyvolať niečo taketo..nakoniec som potratila čomu sa ani nečudujem...ved som sa až triasla...prosim kto niečo take prežil nech mi napiše čo to je,ako sa z toho dostal...odvtedy mi takto nebolo..prosim ...dakujem za radu

človek

Urcite nejedz ziadne tabletky od lekara, nechod na ziadne vysetrenia a nic podobne. Lekari si radi vyrabaju pacientov. Ak tvoje stavy nie su vazne, tak to nechaj tak. SU to len hormony. Ak je to vaznejsie, opis aj ine zdravotne problemy ktore mas. Viacerymi priznakmi (symptomami) sa da odhadnut co to sposobuje, teda ktorou cestou zistovania sa dat.

mnamka257

tehotne mamicky su do velkej miery ovplyvnene hormonmi.ale do takejto mieri by to urcite nemalo zajst.urcite sa o tom porad so svojim gynekologom