Pysky ohanbia

Príspevok v téme: Pysky ohanbia
skrata

Mam problem. Moje vonkajsie pysky ohanbia su velmi dlhe.Viem, ze to nie je normalne a nepoznam zenu, ktora by to mala tiez. Mam z toho komplex a hanbim sa vyzliect aj pred svojou mamou, nieto pred nejakym chlapom.Ma niekto takyto problem? Asi by som si mala dat urobit plastiku, ale zatial nemam odvahu.

NNN

Myslela som si, že som s veľkými pyskami ohanbia sama. Je to pre mňa veľký problém, ktorý ma už trápi vyše roka. Pysky sami sa mi natiahli z masturbácie a sú dosť výrazné... nenávidím ich ..

dellya

ježiš máária, kedy sa ženy konečne poučíte??? ako nie je ani mužský penis každý rovnaký, tak ani naša vagína nie je ako z výroby, každá rovnaká ....

každá žena je iná.. nikde nemáš napísané, že čo je vlastne "normálne" ... lebo všetko je normálne ..

robíte si zbytočné obavy z takejto hlúposti ..

ak ťa chlap nechá kvôli tomu, že sa mu nepáči tvoja vagína, tak ho pusti k vode, lebo je to obyčajný idiot ...

kým nič nebolí, je všetko ok ..

Husopaska

tak tú husiu kožu mám aj ja také ako ked biele ed to natiahem.,,, mam ich tieždlhe asi jeden cm. A také ako keby zošuverené je to normálne ??

spaata

ahojte PROSIMMM VAS O POMOC PROSIM :(( mam velke pysky ... este som nemala pohlavny styk ale chcem to vyskusat ale bojim sa ako na to zareaguje moj frajer teras za oar dni budem mat 16 ..a bojim sa ze ked to tam dol uvidi ... tak necha tak :(( prosim o pomoc :(

Pa-jo

Ani nevieš dievča,akú krásu v tých dlhých piskoch vlastníš.Ak chceš a prekonáš ostych,príď mi ich ukázať.Veď to je veľká krása.Mal som manželku,čo ich tiež vlastnila.Stále mi chýbaju.Ak chceš ozvi sa na e-mail,môžeme sa stretnúť?

ja..

priatel mi stále hovorí, akú mám krásnu pipinku :D .. tiež mám pysky väčšie a miluje mi robiť orál :) . kedysi som mala komplexy z toho, hlavne v plavkách (mám ešte aj klitoris väčší) ale terajší priatel ma presvedčil o opaku :) ...