Ako zistit u zien, ze mali sex

Príspevok v téme: Ako zistit u zien, ze mali sex
krissak

Dobry den, tato otazka prejde hlavou aspon raz za zivot.Ste niekde na tyzdnovke , vratite sa domov.Zena sa vam prizna alebo to zistite ,ze mala niekoho na byte , bol to cudzi alebo znamy chlap a trapi vas v podvedomi alebo vedomo,ci vas podviedla?Zenska percentualna tabulka hovori,ze zena vam na 94% povie nie.Priblizne je to tak aj na muzskej strane.Ako zistit ,ze mala niekoho ineho v sebe?

veronicca

ja viem, mam to predsa len trocha nedomyslene..:-( Este aj na mineralku v chladnicke, na polievanie kvetin a v nadrzke WC som pozabudla. Taktiez likvidacia susedov a priatelov, proste vsetkych, co mozu poskytnut azykl so sprchou mi pripada prehnana. A tak som sa tesila ...

janekMY33

No vies co pouzivali v davnej dobe ked muzi chodili bojovat a neboly aj rok a viac doma no tak si boly uplne isti ze nemala

lost

moze sa osprchovat u ineho :)

...
ach, prave som napisal dlhy prispevok, ale to by mohlo rozbit tolko vztahov, ze som to radsej zmazal :P
kto vie, urobi si sam aj tak :D

veronicca

kajke: coooby, detektif by vymyslel ovela sofistikovanejsiu metodu .. :-)
ozaj, co by si povedala na mensie domace lamanie v kolese ?

veronicca

Jednoduche: das urobit rozbor DNA sebe aj tej zene. Po sluzobke jej urobis vyter z posvy (mozes sa spriahnut s gynekologom a dovliect ju tam), das v tom vysetrit DNA. Je sanca, ze vo vytere sa objavi cudzia DNA. Pozor! Cim cistotnejsia zena, tym mensia sanca na uspech! Ak sa nepodari, pred dalsou sluzobkou urob nejaku fintu: nechaj odstavit vodu. Ak nestaci zrusit teplu vodu, pred dalsou sluzobkou treba zrusit aj studenu. Hlavne: nenechaj to len tak !!!

lost

natika045, bohuzial, dnes je to "in". Presnejsie myslim, nie ani tu nedoveru ako taku, ale podvadzanie... Uz tu padlo "ver, ale prever" - ma to do seba nieco :-)
Ale iste suhlasim ze vztah je o dovere, lenze dnes je to, hold, extremne tazke..

Ty by si verila tvojmu chlapcovi, ak by isiel na tyzdnovky, mimo republiky?
Ak ano, tak mas extremne stastie (naozaj extremne, neprehanam), ze si to mozes dovolit :P

Sice je to bulvar, ale nieco na tom pravdy byt moze:
adam.cas.sk

Co v skratke znamena - 1/3 ludi but nema mozog, alebo je neschopnejsia ako opice...

Problem vidim v tom, ze pokial ma niekto vskutu rad, ale celym srdcom, tak je to celkom nebezpecny "sport", lebo pokial niekto zradi takeho cloveka, tak pre neho/nu sa zruti cely svet.. :-/

natika045

chalani vy ste uz fakt jebnuty...... nerverite vlastnej babe..... :( ti kokos to je uz o com??? ved vo vstahu je najdoleziotejsia dovera............