Kozmetika z Lidl

ekusiiik

ja som mala detský telový krem Cien - ten bol perfektný s ovsom - nevysusoval,nič. Mamina používa rúž a kontúrku Suhada, a kamoska ma Suhada lesk na pery XXL a je uplne super,aj som ho skúsala,len skoda,že som ho dlho nevidela v predaji. Suhada je nemecká značka, a je prírodná, ale Cien je značka rumunská - a niektore su "bio" ale niektoré nie.

mmnn

Ja som mala znacky Cien gulockovy dezodorat,spreje do podpazusia,intimny gel a telove mlieko s aloe na citlivu pokozku.Pre syna som kupila detsky olej,detsky sampon a detske telove mlieko.Jedine co mi nevyhovovalo bol gulockovy dezodorant.Smrdel.Spreje do podpazusia ma tato znacka naopak super.Ja som mala konkretne kokosovy a teraz mi konci nejake tropicke ovocie.Maju ich v takom zaujimavom malom baleni ktore vydrzi rovnako ako velky sprej.Vzdy ked ho muz zaciti tak sa potesi ako pekne voniam.Podla mna Cien je priemerna znacka porovnatelna s Baleou.Nieco ma dobre a nieco otras.Zajtra letim na nakup a urcite kupujem telove mlieka a olejceky.Tie ma znacka Cien dobre.Netreba sa bat.

jahoda4

Ja pouzivam papierove vreckovky vytahovacie, tie su super, aj vatove tampony,lebo kvoli nim sa mi nechce chodit do drogerky, tiez pouzivam ustnu vodu,ta ja v pohode, aj dentalnu nit,tiez vatove tycinky do usi :o), a mali dobry j peeling,aspon mne vyhovoval, ale uz ho nepredavaju a potom pouzivam este odlicovacie mlieko, predtym byvalo v tube s pumpickou a teraz je v klasickom obale ako byvaju mlieka a vola sa facial cleener alebo nejak tak a stoji do dvoch eur,mne vydrzi strasne dlho a nedrazdi ani nic podobne,som snim velmi spokojna...

aluska1

no ja by som cenu velmi nebrala ako urcujuci faktor..napr aj balea je lacna a podla mna sa vyrovna kludne vsetkym znackam v drogerii

ciensprchac

Ja si kupujem v Lidl papier. vreckovky Cien, lebo su super jemne a nedrazdia mi nos. A z kozmetiky mam sprchovy gel Cien, taky biely za euro (nie je v tom novom letaku) na citlivu pokozku s ginkom. Prijemne sviezo vonia a nemam s nim problem. Pokozku nevysusuje a za tie peniaze naozaj pohoda. A to ja som teda na kozmetiku dost narocna a stoji ma mesacne dost penazi. Neviem ako ostatne vyrobky, ale tento som dostala od mamy a som s nim celkom spokojna.

dzufka

sice su tu zatial len dva názory, čo je fakt málo, ale nekompromisne negativne, podla mna(o čom svedčí asi i velmi nízka cena). ale je zaujimave že vyrobky značky lidl sa občas vyskytnú na popredných miestach v nezavislych testoch, napr. testmagazín. zostava mi akurat jeden velký ??? asi si počkám na dalšie reakcie...

silanka

my sme mali sampon , velke balenie boli v akcii za ero tak maminka kupila zo vsetkych druhoc:D bol ruzovy, bylinkovy s aloe vera a papaya krasny orandzovy, neuveritelne krasne vonial az na jednu malickost boli z neho nehorazdne lupiny. ruzovy neuveritelne vysusoval vlasy a ten bylinkovy smrdel:D inac z lidl mam dentalnu nic:D

jankaaaaaaa

ja som si raz kupila gulickovy deodorant cien.. ked som ho doma otvorila a ovonala rozhodla som sa ze ho zahodim :D fakt smrdel. v bielo obale s ruzovym vrchnakom