Kozmetika z Lidl

Naty007

Ahojte,
práve som si kúpila make-up Cien (odtieň 0 - Ivory)a neviem si ho vynachváliť. Mám veľké problémy s pleťou, jednak tým, že mám zmiešaný typ a mám aj dosť výrazné akné. Vyskúšala som rôzne make-upy a rôzne značky ale že bude najlepší Cien, som, úprimne, nečakala. Naozaj odporúčam. Kryje dokonalo a dokonca ani nerobí prechod medzi tvárou a krkom.

alibi

Filipova tampony z lidlu sa otvaraju najlahsie len si treba precitat navod :D treba ten tampon akoby "zlomit" a je to za sekundu :)

sanyka151

Na výrobky z Lidla neviem povedať žiadnu kritiku. Či sa jedná o potraviny alebo kozmetiku všetko je odtial super.

Filipova

Spokojnost:

Ústna voda bez alkoholu
Vatové kozmetické tampóny
Hygienické vreckovky v krabici
Kakaové telové maslo

Nespokojnost:

Pletova voda - prislo mi to ako nejaka cudna mydlova voda plna chemikalii
Peeling na tvar - detto... akurat, ze tie zrniecka som ani necitila... :D
Hygienicke tampony - su tak zabalene, ze ani zubami nedokazem z toho obalu ten tampon vybrat :D

andzelyka

Dobrý deň, mám jedinú otázku...Keďže som veľmi spokojná s kozmetikou Cien z Lidl...Chcela by som sa spýtať na opalovacie krémy tejto značky Cien...niaké názory....:) že či stále platí veta....drahé nie vždy najlepsie....:)

simona1990

mne sa odvedcila ustna voda, odlicovacie obrusky, vatove tampony, jednorazove ziletky -4 cepielkove..tekute mydla na ruky. Nie to katastrofa, da sa celkom slusne vybrat. Lupiny sa vam narobia aj zo samponu za 20e, zalezi od citlivosti a momentalneho zdravia pokozky..
btw, DMkovu kozmetiku balea a essence si pochvalujem

zdradca

suhlasim s tymi co pisu, ze neni Lidl ako Lidl.ked som pracoval v UK kupil a doniesol avivaz bola akcia,domov tak manzelka nechapala ake je to huste a pradlo vonalo dlho aj na druhe dni. U nas sa predava taka ista znacka ale je to riedka zbrnda. Teraz ked som v NL tak som tiez na skusku v Lidlu kupil jogurty a doniesol na ochutnanie tak to bol neskutocny rozdiel, ked sme kupili taky isty na svk. Rozdiel je to, ze kym do NL,UK atd sa vyrabaju produkty v Nemecku do nasich Lidlov sa vyrabaju v Polsku.Chceme lacne nakupovat tak nam to retazce zabezpecuju , no o kvalite radsej ani nerozmyslajte.Premyslal uz niekto preco je to tak? Co sme mi iny ludia? Naco potom je ta unia?Len, aby bohate staty mali vyhody?
Inac kozmetiku Cien si manzelka kupuje a je spokojna mna s nej pokozka svrbi.