Gynekológia - žena vz muž

Príspevok v téme: Gynekológia - žena vz muž
Janka7h8b

Prosím vás chcem sa opýtať na váš názor. Je to chúlostivé, ale mať gynekológa tak je lepšie mať ženu alebo muža? Mladší alebo starší? Čo na to vy hovoríte. Po prípade ako ste spokojné s tými svojímy doktormi? Ja na šťastie ešte nemusím ísť na gynekológiu, ale budúcnosti by bol pre mňa lepší muž a starší pán. Asi tak.

dena24

ja mám gynekologičku a príde mi to prirodzenejšie ako keby som chodila ku gynekologovi a kamarátky majú s chlapmi zlé skúsenosti, tak aj z toho dôvodu radšej ženu

pajklaa

navstivila som gynekologa a mozem povedat ze som sa citila prirodzene skor som mala pocit ze pozna moje ,,telo,, lepsie ako ja sama velmi profesionalny pristup, ked som bola u gynekologicky, vysetrenie bolo neprijemne, bolestive a neohladuplne, ale jednoznacne sa porad zo znamymi ake maju skusenosti, opytaj sa mamy ta ti urcite poradi

titi...

slobodna máš perfektný názor na tuto tému.Suhlasím,no ja mám gynekologičku,vôbec nerozmýšlam nad gynekologom,som s nou spokojná.

macka26

tibike, ty si chodis na tieto fora ukajat ego? alebo co?

co tvoj prispevok, to kravina jak delo. si v teme zenske choroby... btw.. tak co tu robis? a co sa primitivne nadrzane vyjadrujes o veciach o ktorych nic nevies?

janka.. ako ti bolo poradene.gynekologa, ci uz zenu alebo muza vyberaj podla referencii , skusenosti, podla osobneho postoja, ci by ti bolo prijemnejsie chodit k zene alebo k muzovi....

ulricha

slobodna velmi pekne si to napisala,hodnotny prispevok,presne takto to ma byt.:-)
tibike preco prispievas do temy ktorej rozumies ako bager opere?

vypsana_fixa

JA MAM STARSIEHO PANA ,KTORY POMALY AJ DO DOCHODKU POJDE. :D
SPRAVA SA UPLNE PROFESIONALNE, A JE TO NAJ ODBORNIK NA OKOLI.

xyz...

tibike811
kolkokrat si bola na gynekologickom vysetreni, ked pises o vzrusovani? ty si si nieco vypila hned z rana???

Slobodna

To nebolo odporúčanie pre teba ale pre zakladateľku témy. Ty sa chodíš vzrušovať k urológovi??? Pretože máloktorú ženu takéto vyšetrenie vzrušuje. Nesúď keď si nezažil.