Preco su pri ceste vsade smeti?

dobra vila

Smetiak, ano, dobry postreh... Staci prejst cez hranice a je to tam ine, kazdy nad tym zasne, aka je cistota v Rakusku, Nemecku, Svajciarsku... a ze preco??? Odpoved: lebo tam neziju taki debili ako tuto... jasne ako facka... ved kto iny za to moze... jedine tato sedlač - bez okolkov a otvorene povedane, ale je to tak!

lost

Debilita ludi ?

Demencia kompetentnych ?

Tieto dve kombinacie su velmi nebezpecne a jednoznacne vedu do seba zahuby...

.....

Minule sme isli s rodicmi tak cca 150 KM dalej na vychod, vsetko krasne, priroda jenoducho kvalitna "europska" alebo ako to nazvat, ale smeti uplne vsade, dokonca by som sa stavil, ze neexistuje 1 usek cesty, kde by nebol aspon 1 obal od niecoho odhodeny. Kazdych 15km je male smetisko v jarku..

Je to celkom ironicke, ako slovaci nadavaju na americanov ako nicia planetu :) hehe...

samozrejme cest vynimkam :)

Dnes je to uplne jedno, les, neles, voda, nevoda, je to vsade, je to lacnejsie zahodit, ako upratat. Nie je to len problem Slovenska, ale celeho sveta, i ked tu je to asi markantnejsie..

Staci ked prejdem hranice (bicyklom) Rakuska a je to ako keby som sa ocitol 10 rokov v buducnosti..

A este dalej na zapad, tam je to take, ze tam bez ohladu ako usilovne clovek hlada odpad, nenajde ho, nenajde ziadne grafity - jedine "umelecke diela"- teda tie co su aj pekne... ziadne olejove skvrny, proste cistota, nadhera, ...

Neviem, ale je to smutne...

Ono je to haluz, ked mi napriklad vypadne servitka z ruky, alebo netrafim do kosa tak sa samozrejme zohnem a hodim to do kosa... Za par minut vidim ako nejaky "gangsta" len tak odhodi nejaky odpad, ako keby bol nejaky borec, lebo dnes je to "in"..

jedine co by podla mna pomohlo je trest vo forme verejnoprospesnych prac :)

odhodi spacok ?
pozbiera ich 100
odhodi znovu ? tak 1000
myslite ze to skusi znovu ?

pokial odmietne zbierat.. tak by si kludne zasluzil takych 24 dni vo vazani :) ak to urobi znovu, tak povedzme 48 a tak dalej... nemyslim si ze by to skusil znovu... pretoze na rozdiel od penazi, cas si nedokaze kupit, alebo vybrat z bankomatu, je to nieco coho mame kazdy rovnako, a tym padom podla mna aj najtvrdsi mozny trest....

i ked to mozno znie ako diktatura, alebo neviem ako prisne... ale ked to nejde po dobrom, tak :D :D :D

ved raz bude neskoro... ale dufam ze toho dna sa nedozijem :D (ale nech je to aspon po tej 2077 :P )

jajka001_

lebo v tejto krajine je normalne hadzat smeti na zem. a ked si ja smeti odlozim do vrecka, ze potom vyhodim, tak tak zvlastne na mna pozru :) a nech,vychovavam aj ked to myslim ze nema moc efekt :) je to o vychove, o kulture naroda, ale aj o financiách - ked sa smeti neupracu, rozfuka ich. poznate tie krasne stromy - igelitovníky popri obchodných centrách? uz také veci ani nevnímam...
a co len na zem, vacsi odpad patri do vody, od kolies cez kociky po spotrebnu elektroniku

lDenzl

No skratka blba slovač......je to vizitka nas slovakov. Staci mi ked boli v rakuskych obchodoch cedulky s nadpisom,, Nekradnite prosim.

ojka

ja to síce vysvetliť neviem, ale každopádne smutné... irituje ma to zakaždým, keď niečo také niekde uvidím..../-:

happi:-)

V maloktorych mestach je naozaj cisto a ked uz, tak okrajove stvrte su zahadzane bordelom. Vsetko je len o ludoch