Ženské problémy pošva

MultiLevel

dadada a kolko mas prosim rokov? Bude fajn, ak budes mat "aspon" 15.....Zvlhcenie pri predohre je velmi dolezite, pokial by si sa nezvlhcila, tak by ta samotny sex velmi bolel a partnera tak isto. Zvlhcenie je prirodzena vec a je velmi potrebne. Ked budes dostatocne zrela, vyspela, pochopis, ze na zvlhceni nie je nic, za co by si sa mala hanbit, naopak, uzivaj si, ze sa to deje a ze mozes aj vdaka tomu pocitovat prijemne pocity z milovanie....

dadada32

Ahoj..moj problem spociva v tom, ze pri predohre sa tak vzrusim, ze az teciem.. neviete mi poradit aby som sa tak nevzrusila? hanbim sa za to.. :-(

Lucia665

ahojte prosim vas mam vazny problem uz asi pol roka mam stipanie a palenie .... a neviem co mam od bolesti robit menila som uz 2 gynekologov a ty mi nic nepomohly len mi davaly tabletky a nic .. :( keby nemam urologicky caj tak asi umrem ... ten musim aspon 3 x za den pit aby ma to nestipalo ak mal niekto takyto problem prosim vas napiste mi co mam urobitt !!! dakujem

janka392

skus mrknut webovu stranku www.multi-gyn.sk, vsetky produkty su volno predajne v lekarnach. Ja sama pouzivam produkt actigel - poradil mi ho gynekolog a neviem si ho vynachvalit :-D

aknela

ja by som ti poradila pri umývní použiť lactacyd femina a potom natrieť canesten krémom. no ak sa ti za pár dní nepolepší určite choď na gyndu. a canesten by mal používať aj tvoj partner.

Superjana

Ahoj,
take veci netreba zanedbavat. Mala som v januari podobny problem, kupila som na to v lekarni Canesten a o mesiac bol problem aj tak spat :( Na gynde mi lekar zistil ureaplazmy, kt. ked sa neliecia mozu sposobit aj neplodnost. Takze urcite zajdi za odbornikom.