Najzdravšie so supermarketu

oliz

no milé :) podľa mňa je najvhodnejšie na mlsanie, ako už bolo spomenuté - natural keshu oriešky,alebo vlašské orechy, jogurt, celozrnné pečivo so zeleninou, jogurtové mliečko, alebo si kúp cereálie plnené

oliz

no milé :) podľa mňa je najvhodnejšie na mlsanie, ako už bolo spomenuté - natural keshu oriešky,alebo vlašské orechy, jogurt, celozrnné pečivo so zeleninou, jogurtové mliečko, alebo si kúp cereálie plnené

usiko

ovocie, ale zrele a bezchybne teda nie v pociatocnom stadiu hnitia a plesnivenia, zelenina, to vsetko cerstve. Dalej orechy /lieskovce, mandle, vlasske, para, kesu/ - iba natural teda neprazene nesolene, susene slivky a figy, musli ale len tie co neobsahuju cukor a kukuricne lupienky a extrudovanu kukuricu, teda take co su zlozene cisto z ovsenych, psenicnych, raznych vlociek, suseneho ovocia, hrozienok, orechov.......keby som bola hladna, tak si kupim grahamovy alebo celozrnny rozok a paradajku, ale podla mna tie rozky co su v supermarketoch siu obycajne biele rozky do ktorych je pridane trochu semien aby vypadali zdravo......alebo by som si dala jogurt, aj smotanovy ale pozeram na zlozenie /cim menej ingrediencii, tym lepsie/...no a tak.....

A-Z

Urcite ovocko, ani graham s cottage syrom nie je zly napad, mozes aj s bielym jogurtom, acidkom, cmarom, ci tvrdym syrom menej tucnym, orechy, semienka neprazene a nesolene, musli tycku bez cukru a polevy tiez v poho semo-tamo, ryzove chlebiky bez polevy, knackebroty s roznymi prichutami, celozrnne krekry atd. :)

radca

Idealne zdrava potravina neexistuje. Vsetko je trochu zdrave a trochu nezdrave, co sa predava v potravinach. Napriklad aj casto jest (aj male porcie), alebo jest vo velkych mnozstvach je nezdrave a moze to byt hocico. Lekari obcas vypustia, ze clovek musi jest 5x, alebo viackrat denne , aby bol zdravy, ale to je podla mna nezmysel. Jest treba co najmenej (ale nie zas ako anorektik, alebo bulimik) v mnozstvach aj poctoch jedal za den a jedlo by malo byt co najpestrejsie (zo vsetkeho trochu obmienat).