Prevratena maternica-skusenosti

Príspevok v téme: Prevratena maternica-skusenosti
katuska1608

prosim vas o nejake informacie, mam takmer dvojrocneho syna,nikdy ziaden problem. nedavno som bola na preventivke u gynekologa, vraj som zdrava ako ryba,ze vsetko je v poriadku. povedala som mu o mojom podozreni na tehotenstvo. pri prehliadke mi vsak povedal nieco co mam stale v hlave, vraj mam prevratenu maternicu. ked som sa spytala ze ci to nieje problem, povedal ze nie, ze niektore zeny to tak maju a ze maternica sa zvykne otacat.tak sa chcem spytat ake mate skusenosti s prevratenou maternicou, je s tym nejaky problem, alebo je v takomto pripade velmi tazke otehotniet? moje podozrenie sa nakoniec vyvratilo, dostala som menstruaciu-neplanovali sme este druhe babo.ak mi ale lekar nepovedal nic, resp.povedal ze to nieje problem...som z toho trosku znepokojena, lebo v lete planujem skusit sestricku pre syna, tak mam obavy ci mam tu maternicu prevratenu uz nastalo ,a ked ano ci budem moct otehotniet. alebo to nema ziadny vplyv na tehotenstvo?viete mi niekto poradit? vopred dakujem za vase prispevky

MarínaO1

Myslím, že sa obávaš zbytočne, naozaj to má veľa žien... mám takisto otočenú maternicu dozadu a 2 zdravé deti...odporúčajú spať na bruchu, v tehot. sa ti to upraví.