16 rokov a 182 cm

Príspevok v téme: 16 rokov a 182 cm
marek4564

Ahojte vsetci! Len pred tyzdnom som oslavoval svoje 16 narodeniny a mam cca 182 cm. Pripadam si hrozne velky oproti rodicom, bratom, spoluziakom. V triede je len jeden spoluziak co ma taku vysku ako ja, ale ten uz bude mat 17 rokov. Bojim sa ze budem rast este viac. Nechcem byt este vyssi ako som.

Existuje nieco co zastavi rast? Nejaky hormon alebo nieco take?? Dakujem za odpovede.

0vecka

skuste niekto najst tabulky vysok by ma zaujimalo jak na tom som lebo ja si nepripadam moc vysoky aj ked mam 195 a dost sa divim ze 180 niekomu pride vela...

ktovo

uvedom si ze to nieje ziaden problem, ale normalna vyska aku ma chlap mat.. ja mam skoro 18 rokov a len 170 cm. ja by som sa mohol viac trapit pre vysku ae nevycitam si to

ktovo

uvedom si ze to nieje ziaden problem, ale normalna vyska aku ma chlap mat.. ja mam skoro 18 rokov a len 170 cm. ja by som sa mohol viac trapit pre vysku ae nevycitam si to

ktovo

uvedom si ze to nieje ziaden problem, ale normalna vyska aku ma chlap mat.. ja mam skoro 18 rokov a len 170 cm. ja by som sa mohol viac trapit pre vysku ae nevycitam si to

za8icka

182cm pre chalana nie je podla mna nejako tragicky vela. U chalana je super pokial ma 180 a viac a to nehovorim len pre to ze sama som poriadne vysoka takze mam obcas problem.

Podla mna ta skor vystrasilo ze tych 182cm mas uz ked mas 16 rokov ale je mozne ze si len teraz tak rychlo narastol a dalej neporasties. Moj brat mal 15 a nieco ked mal vysku 180cm a dalej moc nerastol. teraz bude mat 19 a podrastol len o nejake dva ci tri centimetre. Takze klud.

marek4564

Dakujem Vam vsetkym. Budem chodit castejsie do posilky. Snad uz nebudem tolko rast. V najhorsom pripade pojdem ku endokrinologovi. 182cm mi bohato staci. Vsetkym Vam dakujem.

0vecka

ja som mal v 15tich alebo 16tich 190 a teraz mam 195 ... tak sa neboj ... ale ak xces mozes zacat cvicit s tazkymi vahami a prestanes rast...

kafe

Ja som mala kamaráta, ktorý v puberte posiloval. A keď prestal, tak ešte podrástol. Tak skús posilovať, aby si prestal rásť. Ale 182cm na chlapa neni veľa.
Ináč chlapci rastú tak do 18-ky, ešte sa môžeš vytiahnuť.