MUDR. Čiljakova Miriam MFN

hagen

tak tak ja sa pridavam. Doktorka Čiljakova je jeden užasny človek. Sama som ku nej chodila... a nevymenila by som .. nedam na ňu dopustiť. Ta ochota a laska čo dava do svojej prace je neuveriteľna. Vždy pomôže,poradi. Nikdy nepovie nie. pomože každemu nie len ako lekarka,ale aj ako človek. Mne pomohla v tych najťažšich chvilach. a najviac asi keď mi zistila cukrovku. Neviem,ako by som to bez nej zvladla.Mala som v nej často krat väčšiu oporu ako doma. Jedine čo ma mrzi je to,že už nemožem ku nej chodiť, keďže už patrim na dospelacke,ale navždy ostane v mojom srdiečku. Patri jej to najsrdečnejšie ďakujem.
takže ani netreba premyšlať nad inym lekarom. jednoducho je najlepšia...

monikqa

doktorka Ćiljakova,je mlada a ma velmi dobrý prístup k Ludom,teda aj k deťom,lebo je pediater.Ja som z Handlovej a vybrala som pre syna naozaj dobre.je dôkladná a stará sa tak,ako máloktorá lekárka o pacienta.Poradí,vysvetlí,ukáže na sonografii,čo vás zaujíma.má veľa pacientov,tak určite sa bude čakať.Má aj diabetikov deti,a je naozaj vyťažená v svojej práci.Chodím tam dva roky s11ročným synom a nevymenila by som ju.Takýto prístup je na nezaplatenie.Nebojte sa!

...

no objednavaš sa tam telefonicky...musiš mať odporučanie od svojho lekara.
a neni stara keď ju uvidiš budeš si myslieť,že ma 25rokov:D a je to užasna lekarka... ten pristup všetko... lepšiu nenajdeš:DD... ona urobi pre pacienta všetko, nedoflakne ti nikdy ti nepovie nie, vždy ochotna pomocť...:D

petra mt

a ako sa tam objednava?...keď knej idem s dcerou prvy krát,tak musim mať aj nejake krvi porobene,alebo to si oni spravia?
takže neni stara hej? lebo nechcela som nejaku staru doktorku,lebo pri tych poväčšine už ten zaujem a take zapalenie neni pre tu robotu

...

ano je naozaj vynikajuca. je malo takych doktorov ako je ona. Vážne ti ju možem len odporučať:) a čaka sa u nej podla toho či ideš so štitnou,alebo cukroukou:D
a tak neni stara,ale ani žiadna mlada žaba,aj keď tak vyzera:D taka akurat...:))

...

tak petra tuto doktorku ti možem len odporučať. Je to najužasnejšia doktorka,aku som kedy stretla. Je to omnoho viac ako doktorka je to predovšetkym užasny človek s obrovskym srdcom a velkym V. naozaj vynikajuca lekarka ani nerozmyšlaj nad inym lekarom:)