kolieskové korčule

mary-anne

tak to som rada, že som si dobre kúpila a sama :D a kedy a ako často sa vlastne musia dať meniť tie ložiská a kolieska?
no veď, blbé počasie, tak bolo krásne.. ale ono to zas príde :)) a budeme športovať :))

mirka 23

ja mam 82 a abec7, suprove maš. Už len korčulovať :) Teraz nam ide studený týždeň, tak asi nič z toho :(

mary-anne

teraz som v práci, tak keď budem doma, to kuknem :) no hej veru, sama som si ich kupovala, ako vlastne všetko v mojom živote :D

mirka 23

:DDD ty si si kupovala sama korčule? Nemala si nikoho aby ti poradil? No ale fakt si mala šťastie, že si super vybrala :D
Ano na ložiskach velmi zaleži, čim večšie čisielko, tým si lepšie a teda idu rýchlejšie. Kes sa pozrieš na korčule, tak to najdeš. Je tam abec.? Ale zase je lepšie mať značkove korčule so slabšimi ložiskami ako neznačkove. Napr. tvoje rocesy napr. abec 5 alebo aj keby boli 3, tak budu lepšie ako napr. exisportove s ložiskami 7. Ak mam slabšie korčule, tak sa viac namakam a tie lepšie ide same :) tak je to radosť... A ešte čim večšie kolieska, tak tým maš večši odpich, teda tiež pojdeš rýchlejšie.
Nie som odbornik na korčule, len ti pišem to čo mam vyskušane :)

mirka 23

Ja mam tieto kolieskove-korcule.heureka.sk
kupovala som vo vypredaji na konci leta a suprove su a viazanie maju na to lanko, a to je perfektne..
Dobre su tie tvoje, akurat tam nevidno čisielko, ake maju ložiska :) Ale pri Rocesoch su aj 3kove ložiska perfektne..

mary-anne

-odkaz odstránený-
no lenže som si objednala ružové a došli mi tieto,ale kašlala som už na to :D
no mne dnes ráno skoro vbehla mačka pod kolesá biku, keď som šla do práce.
bývaš v meste?

mirka 23

no daj ten link, ak ho ešte maš ale vymaž www, snad to pojde... som zvedava :) Sa ti pačili, tak si si kupila? :D No ale musim uznať, velmi dobre si si kupila...
Tak ked mate novu asfaltku a nechodi tam vela aut, tak to maš super... sesterka je tiež z dediny a tiež korčuluje na ceste po ktorej raz za čas len nejake auto prejde... My mame cyklisticky chodnik, no ale niekedy tolko ludi, že musiš davať sakra pozor... Kamarat včera prešiel psa s bikom... lebo puberťaci idu so psom a nechaju ho behať bez voditka po cyklisťaku a v noci.