oddialenie menstruacie

Príspevok v téme: oddialenie menstruacie
katka1212

Ahojte,potrebujem radu od zien, ktore mate skusenosti s oddialenim menstruacie..
16.4. idem na 4-dnovy vylet, kde budem cele dni chodit.Ked dostanem menzes,tak dobre tri dni ledva chodim,mam krce,krize ma bolia a ani tabletky od bolesti mi nezaberaju.Minuly mesiac som dostala menzes 12.3. a je velka pravdepodobnost ze dostanem prave v ten vikend ked idem prec.Co pouzit a ako oddialit tu menstruaciu aspon aby som dostala az 19.4.?
Prosim o radu, ci mate skusenosti s tabletkami Norethisteron,pretoze je tam vraj aj riziko otehotnenia.Je mozne ze pocas brania tychto tabliet je vyssie to riziko?
A co taky citron a vitamin C?pomaha to?
Dakujem za rady

katka1212

stale som nedostala menzes no vytok uz mam..kolko dni priblizne vytok trva kym dostabnem menzes?nikdy som si to totiz na sebe nevsimala a teraz neviem co robit..nedokazem cez vikend fungovat ak budem mat menzes..
poradte mi prosim niekto:(

aluska1

norethisteron je dobry, ale kedze je to hormon, moze ti to uplne rozhadzat cyklus..a je to len na predpis od gynekologa

citron-neviem neviem..podla mna je to velmi individualne, urcite by som sa na to nespoliehala, pokym to nemas odskusane, su ludia ktorym to trochu pomoze a niekomu zas vobec