Strasne sucha plet + akne

Príspevok v téme: Strasne sucha plet + akne
suchnicka

ahojte, v poslednom case, asi tak mesiac do zadu mam strasne suchu plet- viem aj z coho, zo vsetkych tych kremov na akne...nemam ho az tak strasne, ale proste je, na cele, na brade aj na licach sem tam, rozsirene pory, pouzivala som LRP effaclar K, ktory mi ale pokozku strasne vysusil, a teraz mam po tvary supinky, ktore ale vidno len ked si dam make-up - no proste katastrofa....neviem uz co mam robit, davala som si mandlovy krem od AB ten je fajne mastny aj hydratacny ale nic...plet sa mi sice nezhorsila, ale ani nezlepsila...taktiez som uz rozmyslala nad peelingom, nech tie supinky idu rpec, no ale ja to radsej enriskujem, nechs a mi akne nerozssiri este viac... potrebovala by som nejaky krem, som ochotna investovat- boderma, vichy, LRP, ale taky fajny hydratacny, ale nech zas sa mi velmi plet nepremasti, a nech sa mi tie vyrazky nezhorsie... dufam ze nie som narocna:) nepoznate nieco take??

suchnicka

livuska- no to mas zrejme pravdu, lenze ked ma clovek akne, tak robi vsetko mozne rpe to aby sa ho zbavil a vtedy nemysli na to ake ucinky to dalej moze mat :( dakujem za stranku, idem sa tam hned pozriet :)

livuška

Tak to si pravdepodobne uhnala svoju pleť k precitlivelosti.
Neskúšaj veľa rôznych krémov, hľadaj antialergickú kozmetiku, kozmetiku na citlivú pleť. odporúčam ti -odkaz odstránený- Napíš tam svoj problém, poradia, vyberú vhodnú liečivú kozmetiku. Majú veľkú ponuku a fakt sú dobrí.

suchnicka

rapik: dik za radu, jas a nebranim tym "lacnym" kremom, mne by uplne stacila aj taka balea, len nechcem zase kupovat ani macku vo vrecy, lebo to potom vyhodim plno penazi a z kremu nic :)a napriklad mne la roche pomohol s akne, no len to ze velmi vysusuje, podla mna niekomu sadne, niekomu nesadne :)

eunomia- no neviem ci mi ten pityol treba, ja nemam cervene ani hnisave vyrazky, ale skor taku "krupicu", a na to velmi asi pityol netreba,to mi aj pekne LRP vyhladilo, no len teraz...

eunomia

Ospravedlnuje sa za chaoticky prispevok proste kup si kremik a ak chces tak aj ten pityol. Mne to pomaha a pouzivam ho uz treti tyzden. Pityol len fakt v tenkej vrstve a nie na celu tvar.

eunomia

Mala som podobny problem, tiez po dlhodobej liecbe akne kremom differine a od la roche-posay krem effaclar H. Pityo si daj len vo vellmi tenkej vrstve len na problemove zapalene miesta a krem si davaj rano a vecer po vycisteni pleti (staci mnozstvo o velkosti hrasku). Ja som mala hodne vysusenu plet zo vsetkych pripravkov a este aj z kryomasaze, ktoru som par krat absolvovala a tato kombinacia kremov mi pomohla.

repik

Skus zlupovaciu masku na tvar, ja osobne peelingy kvoli vyraskam a podrazdeniu vobec nepouzivam, len zlupovacie masky. A krem cim najjednoduchsi, naobycajnejsi, bez vseliakych extra alebo "liecivych" ucinkov. Napr. obycajnu Niveu alebo tak. Moje najoblubenejsie su od Dermacolu, myslim, ze malokto vie, ake su skvele. La rosche su cisty šit

suchnicka

no ja si natieram zihlavovym cajom tvar, a tym kremom od AB...napriklad ale ked idem do roboty tak bez make.upu nevydem z domu, proste sa necitim dobre kkoli vyrazkam, ale tak hned ako pridem domov sa odlicim... neviem no, hlavne tie supinky z toho ze je sucha plet ma hnevaju, lebo to strasne vidno nepekne to je a ani zbavit sa toho poriadne neda...

konstancia

no ja na tvojom mieste by som dala oddychnut tej pleti od vsetkeho.maximalne nejaky caj na potieranie tvare ale vsak ked takto si bdues davat rozne pripravky na tvar nebude to asi lepsie,ci??