Otehotnenie počas neplodných dní?

Noelinka

Podľa toho na kt deň ti padne ovulácia tak áno každá žena má inak ovulku nie vždy na 14 d takže tým kalendárom a apkàm by som tak neverila

magda0000

Môžem otehotnieť na druhý deň po menstruacii ? Menstruacny kalendár mi ukázal ze mam neplodne dni ale nie som si ista ma niekto skusenosti ? Prosím

lemur_ka

Ako už bolo povedané, otehotnieť môžeš len v plodných dňoch. Ak ty si vyrátaš žeby mali byť neplodné, to ešte nič neznamená, lebo sa to môže posúvať. Nikdy nič nie je na 100% ani naše výpočty, že sú neplodné dni a pritom telo si povie že ešte sú :-) Dúfam, že som to napísala ako tak zrozumiteľne.

Linduška22

Mala som sex s priateľom týždeň po menzese, roztrhol sa nám kondóm, neurobil sa do mňa, ale niesom si istá,či tam nebola iná tekutina, nakoľko týždeň po tom sa necítim ideálne, mám naliate prsníky, pobolievajú, bolí ma v oblasti podbruška a mám nafúknuné brucho...neviem či si to mám vykladať ako ovuláciu alebo prvé príznaky tehotenstva, poraďte prosím

lionesssssss

mima :))) neplodné sa preto volajú neplodné, lebo sú neplodné, to znamená, že neni čo oplodniť, čiže tehotenstvo je nemožné :)

ak niektorá otehotnela cez "neplodné" dni, tak ťa ubezpečujem, že neboli neplodné ale plodné, len baba to zle vyhodnotila... :)

levicaaaa

ak máš skutočne neplodné dni, otehotnieť nemôžeš, pretože nemá byť ČO oplodnené, ale keďže si s dokonalou presnosťou nedokážeme vypočítať neplodné dni, tak šanca je vždy, len vtedy nešlo o neplodné dni ale o plodné...

A-Z

K uvolneniu vajicka moze dojst dokonca u niektorych zien aj pocas velkeho vzrusenia - pocas silneho orgazmu, takze sanca na otehotnenie je vzdy.