Po vysadeni HAK

Laurina22

Ahoj baby,tak ja som bola dnes u noveho lekara,pytal sa ma,ci mi moj predosly gynekolog robil pecenove testy,kedze HAK beriem 4 roky.Samozrejme,ze nie...

Bol dost znechuteny,prosim vas,vam pecenovky robili,resp.robia?

Eva 27

Ahojte baby. ja HAK neberiem od decembra predminuleho roku a len posledne tri mesiace uz nemam tie bolave vredy (sa stavim ze hned ako toto napisem sa mi 5 urobi :)) treba to len vydrzat. plet sa mi masti stale a aj vlasy musim umyvat kazdy den. kde - tu vyrazka ktoru samozrejme rozrypem ako sa da. yam mi pomohol urcite plus zinok, selen a lecitin. treba to brat dlhodobo a nemysliet si, ze to zaberie o dva tyzdne. inak na bolave vyrazky po vsetkych preparatoch od vymyslu sveta pouzivam len : ichtamolovu mast, namiesto pletovej vody koloidne striebro a raz za dva dni (alebo podla toho aku mam plet)masku z drozdia - pol kocky plus trochu vlazneho mlieka.

tolko odo mna po rok a pol rocnom boji
drzim palce

jankaaaaaaaaa

ja som nikdy nikde nepisala ze KAZDY lekar zaraba na KAZDEJ zene preboha! som tu pisala o konkretnom pripade ked zena uzivala 4 roky ci kolko chloe a pritom nikdy nemala problemy s pletou. a dalej som pisala ze taki lekari existuju ze na paicentoch zarabaju a to je verejne tajomstvo. a netvrdim ze vsetci su taki.

Laurina22

Aka lekaren?Teraz nerozumiem.

Len ti hovorim,ze netvrd ludom automaticky,ze lekar na nich zaraba.Ten pacient sa musi citit ako uplny magor,a za druhe,nie vzdy to tak musi byt.

jankaaaaaaaaa

tak nechapem naco si to sem pisala. chcela si sa pochvalit alebo co ze chodis kazdy den do lekarne?? viem si predstavit ake asi povolania mozes vykonavat v lekarni bez vysokej skoly

Laurina22

Na akej pozicii pracujem teba zaujimat nemusi.

Damy,ked nie ste spokojne s lekarom alebo s HAK tak chodte sa poradit aj k inemu lekarovi,ved citat viete,pribalovy letacik je v liekoch na to:-)

A inak po vysadeni HAK som aj ja mala velmi skaredu plet.

jankaaaaaaaaa

ja nehadzem vsetkych do jedneho vreca to vobec nie. a nekazem ti aby si sa nieco pytala, ale aby si si len nieco precitala
a viem velmi dobre ze jednoducho to medzi lekarmi a farmaceutickymi firmami nefunguje, ale viem velmi dobre ako to tam chodi
a velmi by ma zaujimalo na akej pozicii pracujes. neisi nahodou jedna z medicinskych reprezentatov?