Po vysadeni HAK

jajka001_

laurina, ja som jej zavolala, povedala ze mozem vysadit hak - preco by som nemohla.
dalsie správy - po dvoch tyzdnoch ma asi tyzden pobolievalo v podbrusku a mam citlive bradavky. mam mastnejsie vlasy a asi aj plet.

jankaaaaaaaaa

ked chcete vysadit, lekarovi to oznamovat nemusite, on vam nemoze nic prikazovat,a ni vas do nicoho nutit, ale je potrebne dobrat aspon do konca blistra tabletky aby sa nerozhadzal cyklus

Ella-Joy

Ja som sa rozhodla vysadit HAK po viac ako 6 rokoch jej uzivania. Klucom vsetkeho boli zdravotné problémy suvisiace so stitnou zlazou, problemy s frekvenciou srdca, ktore vo velkej miere suisia aj s uzivanim HAK, co mi potvrdili viaceri odborníci. Samozrejme výnimka bola moja gynekologicka, ktorá tomu nehcela uverit. Samozrejme pre nu je to biznis, v tejto sfere sa tocia velke peniaze ani sa jej necudujem, ked vsemozne lanaria zeny aka je HAK nezavadna priam zdraviu prospesna. Ja som si povedala dost, nechcem telo vystavovat este vacsim zdravotným rizikám. Budú to nieco cez 2 týzdne co ju neuzivam a zatial ziadne vyrazne zmeny nepocitujem. Tesim sa ze ma neboli hlava, coho som sa aj obavala, nakolko pri uzivani HAK ma pri 7 dnovej prestavke sla priam roztrhat. Par vyrazok sa mi objavilo dokonca aj na chrbte co som predtym nemala. Ale neodradi ma to. Radsej zainvestujem prostriedky do kvalitnej kozmetiky a kozemtických salonov. V pripade dalsich zmien Vas budem informovat :) :)

jajka001_

vysadila som diane35, je tomu dva tyzdne, zatial ziadna zmena, dokonca sa mi plet tusim trochu zlepsila ale to moze byt vplyvom dovolenky