Mirena

mira

dala som si Mirenu vybrať po 3 rokoch,lebo som mala migrény.To už prešlo ale menzes sa mi ani po 4 mesiacoch po vybratí nedostavil. Dokedy mám čakať?

anerim

Mirena, je super, o týždeň idem dať jednu von a davam si druhu. Zvykla som si na ňu, nemám problemy, nemám menzes... je to v pohode.

myis

Tiež uvažujem o vnútromaternicovom teliesku Mirena. Kdesi som sa dočítala, že sa počas "menštruácie" doporučuje používať vložky namiesto tampónov. Máte s tým niektorá skúsenosť, ktorá by toto odporúčanie potvrdzovala? Ako je to s cítením vlákien telieska pri pohlavnom styku? Ďakujem za všetky odpovede.

neva

aklim - prosim daj vedieť o tom niečo viac, ako ju zaviedli - koľko to trvalo, bolesť, pocity a neskôr ako ju znašaš. Uvažujem o nej aj ja.
Tak som počula, že sa od nej nepribera. Udajne sa dobre znáša, ale určite sú výnimky.

new

ethel- prosim ake teliesko si mala? Ja som mala pred 20r. Danu a tiež som si povedala že nikdy viac, ale lekar mi tvrdí, že medzi Danou a Mirenou je priepastný rozdiel.

vera10

Ja mirenu mám je to super vec dala som si ju po porode, nemám ani menštruáciu a ani žiadne vedľajšie účinky

aya

Dámy,ja mám Mirenu už tretí rok a som nesmierne spokojná a v pohode. Neberiem hormonálne lieky, nepriberám, športujem, k lekárke idem raz za 1/2 roka na zdvorilostnú návštevu a intímny život? Je krásny.

5656

mirena je vnutromaternicove teliesko,zavadza sa v posledny den menzesu.sluzi ako antikoncepcia,posobi 5-6rokov..stoji okolo 7000-8000korun.plati sa u gynekologa.zenam to vyhovuje,a su s tym spokojne.