Posilňovanie

mackousko

Ako myslis blazik. Ale neviem preco by to nebola pravda. Idem tento trenink bez sypania, dokonca ani bez kreatinu a za dva mesiace som zvecsil svoju vahu o 7KG. Do tukov som nepribral nic pretoze obvod brucha mam rovnaky. Mozno mam taku genetiku ako on. Uz sa tesim na Kreatin a budem dufat ze zaucinkuje.

blazik

www.t-nation.com...

tak tento clanok je maximalna blbost a uveria tomu akurat nindzakorytnacky turtles...kazdy pokrocily kulturista predsa vie ze nieco podobne nie je mozne...

DJ HiDe

rass3, jasne, ved som robil vyse pol roka hlavneho trenera v dost znamom fit-centre :)
treningovy plan si nezameravaj len na urcite partie, snaz si vytvorit komplexny treningovy plan precvicujuci cele telo, aj pre prevenciu proti desymetrii...ak si zaciatocnik, mal by si sa vyvarovat tazkeho treningu a nadpriemerne tazkych vah k tvojim silovym schopnostiam, dospejes tym jedine k stagnacii, v horsom pripade zraneniu...
ak budem mat cas, poradim ti rozsirnejsie, v krajnom pripade by som ti aj nejaky ten traningovy plan zhotovit mohol, teraz som totiz dost zaneprazdneny...

mackousko

Ak chces zacat posilovat tak ti odporucam kazdy druhy den precvicit cele telo a zaroven si nacvicit techniku cvicenia s mensimi vahami a neskor prejst na lepsi treningovy plan zamerani na objem a silu a mozno sa prepracujes aj k OVT. A zamerat by si sa mal na cele telo vcetne noh. Pre inspiraciu ti dam link na jedneho typka ktoreho doslovne zmutovali za 14 tyzdnou s obycajneho cloveka na svalovca, lenze jedol tolko doplnkou ze by som sa stoho asi dogrcal.
www.t-nation.com

rass3

DJ HiDe dakujem za mudre rady. zda sa mi ze sa nejako do toho vyznas. trejme posilnujes. aky treningovy program mas na mysli? na co by som sa mal zamerat?

DJ HiDe

Hmm,nechapem, preco si proti pripravkom, ktore ti vlastne dodaju vsetku vyzivu, ktoru ku kulturistike potrebujes...
bez toho to ide tazko, to ti mozem len pritvrdit, no predsa sa to da..jedz vela masa, zameriavaj sa na dostatocny prijem sacharidov a bielkovin, obmedzuj tuky, k veceri a ranajkam uprednostni mliecnu stravu kombinovanu s ovsenymi vlockami...je toho dost, cim si mozes vypomoct, no zabudame hlavne na to hlavne, a tym je postupnost, trpezlivost a profesionalne zostavenie pravidelne meniaceho sa treningoveho planu adekvatne tvojim silovym schopnostiam..