obličkové problémy

mastickarka

Najprv si vyliec infekciu v mocovych cestach. Vela tekutin, urol. caj, cucoriedky. Kym uzivas ATB, nemiluj sa. Potom sa lieci mykoza v posve. Trpezlivost, trpezlivost.
Vzdy plati: Hygiena, ciste ruky, ciste nechty, pred milovanim sa obaja osprchujte alebo umyte intimne casti, po styku sa vymoc.
Ak mas infekty opakovane, po prelieceni ATB uzivaj Urovaxom, aspon 3 mesiace v kuse, je to na predpis, ale plati to cele pacient.

annegarde

Pokial ta boli,cod za lekarom-odbornikom.To,ze mas jednu oblicku mensiu,ako druhu,nemusi byt problem.Mame jedno oko mensie ako druhe,dokonca aj ucho,aj prsnik,aj nohy....S tym sa da zit.Ale ked ide o tvoje zdravie,nie je to kozmetycka chyba.Bylinky na chore ladviny su,beru sa 2 tyzdne.Postup je takyto Najlepsie cerstva praslicka rolna-nastrihat ,za lyzicku dat do 2 dc pohara a zaliat vriacou vodou.pit 3 krat denne,vzdy cerstvy,Robit si sedacie kupele takto: praslicku MOCIARNU,za hrst-puket,zaliat vriacou vodou a pridat dovane Voda ma siahat nad ladviny,pod oblast srdca! voda ma byt tepla,tak 20 minut staci.Kupat sa obden,2 tyzdne.Vyliecite si ladviny.Pri nedostatocnej funkcii ladvin sa posilnuju prilozenim na oblast ladvyn-medene dosticky.-vo velkosti kariet,pretiahnute na koncoch motuzkom aby sa drzali.Upevnit uzlikmi a nosit pocas dna 2 tyzdne.Pomozte si.

Sex Godess

Ja mam zase oblicku ulozenu v panve pod mocovym mechurom, otocenu naopak a je tiez mensia, chudinka. Ale funguje, len nema rada, ked jej dam bublinkove napoje alebo ked som dehydrovana, vtedy vystraja.

No akupunktura mi nepomoze premiestnit ju inde,ale zakladatelke odkazu moze pomoct, kedze ju ma bolestivu. Good luck