Menštruácia počas antikoncepcie

Kristina1234

Ahojte chcem sa opitat dostala som od gynekológa antikoncepciu (karhleight) a dostala som menštruáciu,neviem ako ich mam užívať Dr povedal ze každý deň odo dňa keď dostanem menzes ale nechápem 21tbl je oranžových a 7bielich. Takže počas menzesu si mam dawat biele? ALEBO oranžové ďakujem

*K*

Dobry den chcela by som vas poprosit o pomoc a radu.
Ked som potratila som normlane krvacala a rohodla som sa ze zacnem brat antiku asi tyzden po cisteni mi zacali kramy tak som zacala brat antiku a za 5dni uz to bude mesiac co ju beriem a stale krvacam.
Bola som pred tyzdnom u gyn povedala mi ze sa to stava. Ale myslim si ze skoro mesiac je uz dlho. A dalsie krv mam taku normalnu ako ked sa napriklad pkrezete alebo tak. Neni to zle?
Dakujem vopred :)

kikaaaa125

Dobrý deň, beriem antikoncepciu prvýkrát a momentálne som v 7 dňovej pauze už tretí deň no menštruácia mi neprišla.. Podľa môjho výpočtu mi má prísť o týždeň. Je to v poriadku, že neprišla? Alebo sa to časom má upraviť?? Ďakujem za odpovede.. :)

katkapd

Ahojte chcem sa spytat uzivam antikoncepciu a zostava mi este asi tak 12 tabletiek a dostala som menzes...mam prestat uzivat antikoncepciu hoci mi chyba este pomerne dost tabletiek, ci mam pokracovat a menzes sa znovu dostavi v danej pauze

Karin14

Dobry den chcela by som sa spytat ze beriem KHA uz 4 mesiace a zatial mi vzdy menstruscia dosla v ponedok ako aj ma :) ale dneska mi este nedosla a v poslednych dnoch som spala s pristelom. myslite ze mam sa zacat obavat alebo je to normalne ? :) Dakujem :)

Monicka Nona

Prosim Vas, chcem sa spytat ci dostanem normalne menstruaciu, ked som po tej predoslej mala 3 tabletky a na 4 den som mala nechraneny pohlavny styk ale v brani antikoncepcie som pokracovala normalne.

katka363

dobry den chcem sa opytat zacala som prvy krat brat antikoncepciu vcera som mala prvu tabletku mam brat tabletky aj pocas menstruacie dakujem

Nela41

V prvý deň menštruácie sa to bere len keď ju začínaš brať úplne prvý krát.
Teraz už na to vôbec nemysli a stále ber tabletky 21 dní a 7 dní pauza. Pauzy neskracuj ľubovolne, vždy 7 dní. Pokiaľ sa objaví krvácanie mimo cyklu alebo niečo podobné počas brania tabletiek tiež neprerušuj užívanie. Ak budeš chcieť tabletky vysadiť vždy musíš mať dobratý celý blister inak si môžeš vážne poškodiť cyklus.

niky22

prosim vas, poradte rychlo... beriem tabletky 21 ks....teraz som v 7 dnovej pauze...teraz som dostala kramy...mam brat teraz, lebo prvy den menstruacie? alebo pockat kym skonci pauza? to je v piatok?

niky22

jasne ze som mala pauzu hned ako somo dobrala lieky len nemaju sa zacat brat az na 28. den? ci ked nahodou menstruaciu dostanem skor na 25. den tak mam si dat aj tak lieky uz vtedy?