Ako pribrat?

hydro

Predám Bio kultúru na domácu výrobu hydro proteínu.

Zmesná Bio kultúra (špeciálna zmes kultúr baktérií) produkuje enzýmy ktoré konvertujú mliečne proteíny na peptidy a voľné aminokyseliny. Di- a tri-peptidy sú pre telo najlepšie a najrýchlejšie vstrebateľné .
Za deň si takto vyrobíme dva litre tak kvalitnej zmesi di- a tri-peptidov a voľných aminokyselín v tak kvalitnej podobe a s najvyššou možnosťou využitia pre telo, akú na trhu komerčných výživových doplnkov nie je možné kúpiť.
Vhodné najmä pre extrémne štíhlych a ťažko priberajúcich cvičencov a pre začínajúcich cvičencov, ktorí chcú rýchlo zvýšiť svoju hmotnosť.
Prírastok na hmotnosti 1kg za týždeň (merané na skupine rekreačných a kondičných cvičencov – po 15 týždňoch prírastok na hmotnosti min. 15kg). Najrýchlejší a najúčinnejší výživový doplnok v oblasti účinného budovania svalovej hmoty. Výsledky až o 420 % lepšie ako dostupné komerčné aminokyseliny a proteínové doplnky
Denné náklady na výrobu sú 1,- € ak rátame cenu mlieka z mliečneho automatu. Keďže Bio kultúra je „živý organizmus“, teda nám rastie a množí sa sama, nie je potrebné ju viac kupovať. Pri správnej starostlivosti nám vydrží neobmedzene dlho.
Ak ste doteraz mali problémy s trávením mlieka, mliečnych výrobkov, gainerov, proteínov, s týmto produktom ich mať nebudete.
Balenie obsahuje :
a) 1 dávku Bio kultúry + štartovacie enzýmy (balené v plastovom obale)
b) návod na prípravu samotného nápoja

hydroprotein@gmail.com
037 6338121

semo99

otazka je, co chces pribrat, ci svaly alebo iba tuk....:)) ak svaly, snaz sa jest castejsie a v mensich davkach... idealne ked cvicis... jedz vela bielkovin...hydina, ryby, mliecne vyrobky... vlocky su dobre na rano, idealne ranajky... ja ich jedavam uz niekolko rokov kazde rano...

ak chces pribrat iba tuk, hor sa do mekaca! :)

Petosmeto

To treba cloveka dokladne vysetrit a prezriet, kedze casto sa za neschopnostou pribrat skryvaju dost komplexne zdravotne problemy. Zavisi aj od veku. Vo vseobecnosti, najlepsie to ide v posilovni, ale az ked je v poriadku travenie a metabolizmus a je sa adekvatne.
Inak, pokial je travenie a metabolizmus v poriadku, telo pozvolne priberie aj samo na optimalnu vahu.