ako sa vyliecit zo ziarlivosti?

katkaag

Nejde o to, že by som bola si neistá, že som škaredá, že nemám sebavedomie...o to vobec nejde..skor ma ide roztrhnut, ked sa napríklad venuje mame alebo zavezie sestru nikam a podobne...ja viem že je to choré ale neviem s tým prestat..aj si vravim,že to nic, že to idem predýchat a len to v sebe dusím, pokial zas nevybuchnem..

lillyann

fuha, ziarlit na mamu, sestru...:-O

a byt pre neho jedina...naco paneboze?
Trapis sa TY ale aj ON. a absolutne zbytocne.

A ano, tvoje sebavedomie si skus zdvihnut, lebo aj to ti robi zle.

Help

U dospelých osôb rozlišujeme žiarlivosť normálnu a patologickú, ktorej vystupňované formy sa liečia ako psychický defekt v psychiatrických zariadeniach. Ide o normálnu, alebo patologickú žiarlivosť, zisťujú psychiatri na základe podrobnej anamnézy osôb trpiacich žiarlivosťou.
www.psychologia.sk

katkaag

..noo mám podobný problém..ja žiarlim už aj na jeho mamu alebo segru ked sa ponuknu, ze mu naberu hoci len jesť alebo nieco podobne..proste chcem byt pre neho jednina..ale zatial sa to nedarí..a to samozrejme kvoli žiarlivosti..skusam s tým bojovat ale po nejakej dobe vzdy zlyham

zdenička

aj to robim,,len ten moj sa vobec ani neobzera po inych ani nic len mna zamrzi uz len ked vidim v casopise abo v telke pekne telo a uz mi je smutno ,,