Je to mozne?

Príspevok v téme: Je to mozne?
akotoje

Chcem sa opytat, ci je mozne, ze som tehotna, ked mi meska menstruacia 7 dni a urobila som si tehotensky test Woman secret baby a je negativny... 14 dni pred tehotenskym testom sme mali nechraneny pohlavny styk, ale vyvrcholenie mimo mojho tela... Mne sa to zda nepravdepodobne, ale znepokojuje ma to.

akotoje

Pisem sem, lebo celkom by ma nateraz upokojilo, keby niekto rozumny napisal, ze je skoro nulova pravdepodobnost, ze som tehotna... A je mi luto, ak niektori mate pocit, ze vas to obtazuje... Myslela som, ze je to forum, kde sa da poradit, pokecat, postazovat... ako s kamoskami

Alzbetkakaaa

a preco sa teda stresujes a pises sem? ked uz si ani testy nechces robit a ked pokladas ze k lekarovy mozes ist az za mesiac ..neviem naco sem potom pises

akotoje

K lekarovi pojdem asi najskor az o mesiac, aj tak teraz nic neporiesim. Dnes mam meskanie uz skoro 2 tyzdne a test prebiehal zaujimavo. Asi po 8 minutach sa na rapi clear urobil slaby ruzovy tien, ktory vsak do par seknud uplne zmizol. A uz sa nevratil. Myslim, ze to mozem brat ako negativny vysledok, co vy na to? Uz som nervozna z toho testovania. tehotenske priznaky nemam ziadne, okrem vynechanej menstruacie. Citim sa uplne fit. Prsia mam uplne volne, skor ovisnute, makkucke, ziadne napatie, nic.

kafe

Ja som raz menzes nedostala 3 mesiace. Našťastie som si bola istá na betón, že tehotná nie som (sex žiadny). Stres v práci urobil svoje, chodila som do roboty so zovretým žalúdkom.. takže kočka zlatá, aj v tom môže byť pes (menzes) zakopaný :)

Alzbetkakaaa

ahoj mne to meskalo 3 tyzdne a za tieto 3 tyzdne mi vysiel dva krat po sebe negativny a az ten 3 pozitiv ... chod radsej lekarovy

akotoje

Dakujem,
snad je to len hormonalny vykyv... aj ked to meskanie ma znervoznuje... a ked tu citam clanky o tom, ze nie v kazdom pripade bol test spolahlivy, tak som na pochybach.

keksa

tehotna byt nemozes, jeden styk aj to mimo tela vyvrcholenie, testy negativne, nic tomu nenasvedcuje, to bude hormonalny problem, alebo meskanie zvykne byt napr. aj po ATB, tu nic nevymyslis, co myslis, ze co ti tu na dialku vymyslime? chod k doktorovi na usg

aluska1

ed mas 5 testov negativnych tak co chces?urcite nie si tehotna....neviem co si to vsugerovavas..ani sa necudujem ze nemas menzes ked stresujes