Je to mozne?

Príspevok v téme: Je to mozne?
akotoje

Chcem sa opytat, ci je mozne, ze som tehotna, ked mi meska menstruacia 7 dni a urobila som si tehotensky test Woman secret baby a je negativny... 14 dni pred tehotenskym testom sme mali nechraneny pohlavny styk, ale vyvrcholenie mimo mojho tela... Mne sa to zda nepravdepodobne, ale znepokojuje ma to.

zienka

Tak uz je vsetko v pohode, bola som u lekarky pred sviatkami a povedala, ze som uplne zdrava a na tehotenstvo to nevyzera, ale ze este to nevie na 100% potvrdit, ze mam pockat este 3 tyzdne a ak menzes nepride da mi vyvolavacku. Ale uz netreba, na dalsi den prisiel menzes. myslim, ze ta psychika je riadna potvora. Krasnu velkonocnu nedelu vam prajem.

dadkaaa

po dvoch týždňoch by mal byť test spoľahlivý na 100%.
Niesi tehotná. Prestaň už stresovať, daj si červehého vínka, napusti vaňu horúcou vodou a do 2 týždňoch je návšteva na bráne :D

akotoje

Na kolko % sa da brat spolahlivo vysledok po meskani menstruacie 2 tyzdne a 3 testy negativne? Resp po 4 hodinach sa zjavil na jednom teste slaby tienik druhej ciarocky, ale to myslim, je uz davno po limite...

akotoje

Dala som si cervene vino asi 2 dcl pred tyzdnom a nijako to nepomohlo... a zase asi netreba toho vina nejako vela, hm?? A 12 dni je sice teda dost, ale ked som citala, ze mnohe baby boli v tom aj ked testy negativne, tak ma to teda prekvapilo a vylakalo... ze niektore cakali aj 3 tyzdne na vysledok testu, kym bol pozitivny

akotoje

Vdaka keksa... zajdem a uvidim... stale pocitujem jemnucku bolest v krizoch a bruchu... ale mozno je to zo stresov... a ja inak mavam velmi bolestivy menzes... kiezby sa rozbehol a bolo vsetko ok... ale nechce sa mu

keksa

nenexistuje, ze by si bola tehotna :) 12 den meskania menstruacie by musel byt pozitívny aj keby si bola z marsu ;))) k dr. by som na tvojom mieste isla, lebo na vine moze byt okrem hormonalnej poruchy aj cysta

akotoje

Takze ja nemam pocit, ze som si to meskanie nejako privodila... lebo v podstate som na to zacala mysliet az po 7 dnoch meskania... a nepredpokladala som, ze po jednom styku, aj to mimo mna a s priatelom, ktory ma zly spermiogram, sa nieco take pritrafi... a ani som nemala plodne dni podla vypoctov... takze mi to nejde do hlavy... ale takto mi este menzes nikdy nemeskal