Kamaratka tyrana matkou

Príspevok v téme: Kamaratka tyrana matkou
ryba2222

Ahojte...trápi ma jeden problém mam dobrú kamoš-ku a ta je tyrana matkou , ktorá jej nadáva, že nič nerobí a že len po krčmach chodí a je opitá, nestará sa o deti, ohovára ju atd. a toto všetko aj pred detmi nesú to dosť zle. Jej matka sa sprava ako hyena. Pritom kamoska chodí do roboti a živí ich a o deti sa stara najlepšie ako vie. Ona ma uz s nej tiež mindráky. (Je rozvedená). Jej matka je doma na dôchodku.Býva u nej za čo od nej pýta peniaze (300e). Chcela by sa odstavovať ale na vlastne bývanie nemá peniaze. V podnájme by jej nemal kto stráži deti aspoň v tomto jej jej matka pomôže ale aj to z veľkým frflaním.podla mna je jej matka psychicky chorá. ma niekto s podobným prípadom skúsenostní ??? poradte riešenie...

jajka001_

ja zas nemám rada ked sa veci nazývajú nesprávnymi menami
to ze si niekto s niekym nevychadza nie je týranie

Help

jajka- v celku mas pravdu,ale ja som chcel poukazat na tyranie ako take.
Je to nebezpecne a je mi luto,ze ludia si nic nechcu okolo seba vsimat.
Ak sa ich to netyka......kaslu na to.
To som tym chcel napisat.

jajka001_

jej kamarátka je dospelá, zrejme sa jej len posťažovala ze mama je na nu zlá a ona tu už stanovuje diagnozy a rieši cudzie problemy hoci ju o to nikto nežiadal.
ak ju ohovára, teda ak nechodí sa baviť a piť, môže podať žalobu na súd. to je asi tak všetko.
ak si s matkou nevychadza, môže sa odsťahovať. ale to ona dobre vie.
a môže byť rada že jej tie deti postráži.

Help

ja sa ti nevyhrazam jajka.....len konstatujem buducnost,ze aj tebe sa moze nieco stat a ostatni sa ani nepozru na teba.

jajka001_

to ze jej vlastna matka vynada, resp povie svoj nazor je tyranie? a hned je psychicky chora? šak to neni male decko, vie sa braniť. mozno jej na stare kolena aj haraší a čo, ved je to jej mama.