menzes po HAK

Príspevok v téme: menzes po HAK
Klawdia

dobry večer,chcem sa opytat ake mate skusenosti s vysadenim HAK,ja som vysadila minervu pred mesiacom po menzese a nejak krvacanie neprichadza,mala som to dostat 15teho a nic...tehotna asi nesom lebo test ukazal iba jednu palicku,a chranili sme sa kondomom,a ešte nesom pubertacka tak srandy mi neodpovedajte! mam 32 a dakujem každej babenke za jej skusenosti,s HAK a menzesom.
mam si ist dat pichnuť vyvolavačku,alebo počkať??

akinom007

ja som vysadila tak, ze osm poslednu tabletku zjedla 4.januara 2008...februari som menzes nedostala, marci tiez nie, tak som isla na vyvolavacku po nej som dostala n a11-ty den brutalku silnu menstruaciu..tak ti poviem dostala som ju ked sme boli na navstevee u strakej...takze som nemala som sebou vlozku... trvalo asi hodinku kym sme dosli domov tieklo mi az nohami bolo to strasne silne a o blesti ani nehovoirm az som plakala od bolesti...postupne pomaliny sa menstruacia sprvaidelnila auz chodi da sa povedat ze prvaidelne...

zuzinka 20

aj mne sa take stalo..a ja som brala antiku prave kvoli tomu ze sa mi menzes neprichadzal polroka, takze ver mi ze ja som bola vtedy ovela nervoznejsia ze vlastne cela liecba bola nanic...takze vydrz:)

aluska1

po hak sa nemusi dostavit menzes aj niekolko mesiacov..ja by som este na vyvolavacku urcite nesla, je to bezne, vysadenie hak je pre telo velky sok takze si myslim ze je to ok