Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

Well

vakcinko- nastuduj si aky to ma ucinok....
Predstav si,ze zaockovany clovek danu chorobu prekona len s malymi komplikaciami na rozdiel od neockovaneho.....
Asi takto strucne aby si pochopil.

vakcinko

Gregory House, sam teda priznavas, ze ockovanie ta neochrani pred chorobou, na ktoru si bol zaockovany. Potom nechapem, naco davat deti ockovat od utleho detstva a pichat do nich jedy, ktore obsahuju vakciny,ked ochoreju tak ci tak. Dokonca je tu velke nebezpecenstvo, ze po vakcine skoncia natrvalo poskodene z mnohych vedlajsich ucinkov. A mnoho vakcin , ak nie skoro vsetky su uplne zbytocne, nakolko mnohe choroby sa daju prekonat aj tak, dokonca po niektorych,ktore prekonas prirodz. sposobom si posilnis imunutu dozivotne, napr. vakcina MMR je uplne zbytocna, su to normalne detske ochorenia, ktore sme my prekonali a prezili bez ujmy na zdravi. A tvrdim si povedat, ze nebezpecenstvo vedl. ucinkov z vakcin je ovela vyssie a pravdepodobnejsie ako to, ze ochoriem na tu ktoru chorobu.

Gregory House

Si ma pobavila Watermelon, som uz davno necital Rohaca.
Vackinko ci jak sa volas: Zle si pochopil zmysel vakciny. Vakcina su zarodky choroby, ale oslabene. Telo si vybuduje protilatky ktore su schopne potom danu chorobu rozoznat a bojovat s nou. Len to neznamena ze sa nenakazis, len ze to lahko zvladnes. A dieta , ktore je neockovane, dokaze nakazit aj naockovane deti, aj ked len lahkou formou a iba na chvilu. A taketo dieta moze byt v istych pripadoch prenasacom.
Uz chapes??

ele

sum, ty iba suhlasis? Poznam takych komformnych co nemaju nazory, len tak suhlasia, takze ty ma tazko mozes hodnotit aky som clovek..

ele

ano, mam dobru naladu ;)
Moj dedo mal dnu a dozil sa krasnych 94 rokov, mal kyslu krv hadam cely zivot a ZIL, zomrel na starobu..

watermelon

nahnevany: ph krvi je mierne zasadite, ak by nebolo, zomrieme, z toho vychadzaju aj ludia co tvrdia, ze teda mame jest zasaditu potravu (na 80%), aby sme si udrziavali zasadite ph. Ph mocu zavisi od stravy, ked jem zasaditu stravu, ph mocu mam vzdy nad 7, teda vlastne 8. Ak ale jem sra.ky, tak ph paradne klesne a vtedy je telo presne ako mira pise nachylne na choroby. bakteria sa do tvojho tela nastahuje, len ak ma k tomu prostredie - cize kysle, v zasaditom neprezije. cize ak sa spravne stravujem nemusim sa bububu strasiakov bakterii bat. a u mna to funguje perfektne, a nepoznam jedneho vitariana co by mal nadchu, kasel, ci nejake zapaly. skratka nie nemozu, kedze jedia zasaditu stravu.