Preco meska menzes?

Príspevok v téme: Preco meska menzes?
majka__

Moj problem spociva v tom, ze mi uz asi 61 dni meska menzes. Prekonala som v poslednych dnoch crevnu chripku s krcami v bruchu, posledny menzes som mala v januari a moj cyklus je cca 40 dnovy. U gynekologa som este nebola, asi by som mala ist... ale ja chcem vediet, ze ci neviete poradit, ako ho dostat pomocou nejakeho "babskeho" receptu. Ma napadla jedna vec, ze preco mi moze meskat (tehotna nie som na 100 %): chodim na pristroj Cerage-M ak ho poznate niekto (termoakupresurne lozko) a vraj to lozko upravuje aj poruchy stitnej zlazy (kto ho pozna, vie o com hovorim). Ja mam hormonalnu poruchu stitnej zlazy - beriem Euthyrox 100. Je mozne, ze ak mi to lozko pomohlo a hormony sa upravili trosku, tak mi moze menzes meskat? A tak dlho?

alternan1986

Moze to byt naozaj stresom, ja som pocas statnicoveho obdobia mala menzes kazde dva tyzdne velmi slabucky pocas 2 mesiacov, potom to vymizlo a uz sa to neopakovalo, lekar povedal, ze to bolo stresom... Ale pri takom dlhom meskani by si uz na gynekologiu zajst mala (ak statnicujes, mas min. 23 rokov a este si tam nebola, tak aj nacase), urobi ti hormonalny profil asi a ktovie, mozno sa len ukaze, ze nemas ovulaci alebo to bude ozaj ten stres, pripadne aj ta chripka ci lieky. Vselico.

majka__

sak to ze chcem ich mat... len teraz mam dost velky stres v skole najma. statnicujem, jedno skuskove obdobie mi nedavno skoncilo a uz mi zacina dalsie... proste stresy, stresy, stresy...!!!

aluska1

majka chod dotorovi , on ti povie co ti je a ako sa to bude riesit

chces mat raz deti?ak ano tak uz si mala byt davno u doktora

usiko

alebo je za to zodpovedna stitna zlaza? ta je pricinou vela tazkosti...a ten pristroj, no, nechcem ta sklamat, ale pochybujem, ze ti upravi cinnost stitnej zlazy......SZ, to su hormony a ked ich neprodukuje, alebo ma nadmernu produkciu, tak silne pochybujem ze nejake pristroje sa o to postaraju...najma nie tie, co su komercne...aby si si neposkodila viac ako si....

aluska1

61 dni nie je sranda...za tym moze byt kludne aj nejaka cysta

kasl na babske recepty a utekaj k doktorovi aby potom uz nebolo neskoro