Preco meska menzes?

Príspevok v téme: Preco meska menzes?
majka__

Moj problem spociva v tom, ze mi uz asi 61 dni meska menzes. Prekonala som v poslednych dnoch crevnu chripku s krcami v bruchu, posledny menzes som mala v januari a moj cyklus je cca 40 dnovy. U gynekologa som este nebola, asi by som mala ist... ale ja chcem vediet, ze ci neviete poradit, ako ho dostat pomocou nejakeho "babskeho" receptu. Ma napadla jedna vec, ze preco mi moze meskat (tehotna nie som na 100 %): chodim na pristroj Cerage-M ak ho poznate niekto (termoakupresurne lozko) a vraj to lozko upravuje aj poruchy stitnej zlazy (kto ho pozna, vie o com hovorim). Ja mam hormonalnu poruchu stitnej zlazy - beriem Euthyrox 100. Je mozne, ze ak mi to lozko pomohlo a hormony sa upravili trosku, tak mi moze menzes meskat? A tak dlho?

Mirka9

Majka skusala si pouzit na znacenie menstruacie nejaky kalendar aby si mala prehlad napriklad pre lekara? Velmi pekny a funkcny menstruacny kalendarik je mozne najst na tejto adrese: www.mojkalendarik.sk. Urcite stoji za vyskusanie.

Laura6543

Na zaznamenavanie menzesu mozete pouzit aj web www.zienky.com -> zobrazuje pekne grafy a svoj menstruacny kalendar mozete zobrazit hocikedy po prihlaseni sa do svojho uctu. Navyse treba vyskusat aj sikovnu facebook aplikaciu :)

marhulka 23

ahojte chcem poradit v otazke- dva roky som brala antikoncepciu a terz sme sa s partnerom rozhodli mat dietatko, tak som ju vysadila minuly rok v oktobri a nedarilo sa nam potom som navstivila lekara a ten mi povedal ze mam nefunkcne vajecniky-neprodukuju mi vajicka, pichol mi injekciu a dostala som menzes. teraz presiel uz druhy mesiac a ja zasa menzes nemam ako mam dat do chodu znova vajecniky? lekar mi odporucil schudnut...poradte prosim dakujem marhulka 23

ellyy

mne meska uz 33 dni a tiez sa chystam na gynekologiu...poslednu som mala v januari 16teho a vo februari nic a som mala dostat 16teho...ale tak neviem ci to nakoniec nedopadne tak ze pojdem na gyndu a dostanem kramy :-D:-D:-D mne vzdy meskaju...ale tak nee az tak vacsinoou mi vynecha a na 21 den odo dna kedy som nedostala dostanem...noo teraz uz je to 33 dni...a prsia ma uz bolia dva tyzdne ako vzdy pred kramaami no kramy este stale nikde...som z toho na nervy...

majka__

mam 21 (teda coskoro uz 22... 3 tyzdne hore-dole ;-). cakaju ma bakalarske statnice a mam teraz pocit, ze nam nedaju v skole vydychnut. je to blaznovstvo. a okrem toho mi zacina pomaly skuskove obdobie a zapocty (uz buduci tyzden zacina psychiatria...). skutocne ten stres pozna len ten zrejme, kto studuje a prechadza tym, resp. tym uz presiel. ja viem, ze uz by som ist mala. len ja vsetko chcem nechat na letne prazdniny. alebo aspon na to obdobie po statniciach (teda okolo 18. juna...). este stastie, ze mam uz bakalarsku pracu napisanu (spoluziaci sa s nou teraz trapia a maju tak toho este viac). keby som ju aj ja teraz pisat musela, ta je po mne... mam taky pocit...